Luxusní jachta Mercedes-Benz Style zažívá světovou premiéru

Redakce
08. Březen 2018
Čtenost článku je: 13985 [?]
Se svou jachtou „Arrow460-Granturismo“, která zahajuje svou panenskou cestu na Azurovém pobřeží, zakládá Mercedes-Benz zcela novou koncepci lodě. První exemplář nového modelu motorové jachty „Arrow460–Granturismo” je pojmenován „Mercedes“ a věren tradici svého jména představuje zcela nový lodní koncept.

Tato 14 metrů dlouhá jachta s výkonem 706 kW (960 k) propojuje slavné sportovní vozy značky Mercedes-Benz s unikátními inovacemi v lodním průmyslu. Jachta má klasické automobilové proporce a v jedinečné podobě spojuje výhody otevřené lodi s uzavřeným trupem cestovní lodi. Vyvinuta byla ve spolupráci se Silver Arrows Marine. Je ideální jak pro denní přesuny, tak pro přenocování na palubě.

Luxusní motorová jachta „Arrow460–Granturismo“ může pojmout až deset cestujících. Velká boční okna jsou posuvná a čelní okno může být zdvihnuto. Je standardně vybavena vším, co si majitel může přát. Dřevo slouží pro obložení celého interiéru, nejenom jako materiál pro konvenční podlahovou krytinu.

“Při vývoji nové motorové jachty jsme přesunuli naše znalosti do námořního průmyslu a vytvořili něco doposud neviděného. Jachta ‘Silver Arrow of the Seas’ je nositelem luxusu v moderním pojetí, avantgardního stylu a pohodlné elegance. Jachta ztělesňuje filozofii progresívního dynamického designu čiré smyslnosti Mercedes-Benz na vodě,” říká Gorden Wagener, Ředitel Designu společnosti Daimler AG.

Vzájemná interakce konkávních a konvexních tvarů podél celých boků vytváří trup působící dojmem dynamiky a důvěry zároveň. Celková kompozice je ještě zdůrazněna elegantním stylem funkčních detailů. Mercedes-Benz Style vytváří luxus v moderním pojetí, kterým je značka slavná daleko za hranicemi světa automobilů.

MERCEDES-BENZ

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže