NEWS & ARTICLES

Luxusní lyžařské helmy, jsou funkční a stylové zároveň

ARTICLE BY

Helmy na sjezdovce už jsou dnes nutností. Proto se jejich výrobce doslova předhání, jaká z nich bude nejzajímavější. Podívejte se na kousky, které zaujaly nás...

Kask

Kask Skihelm Lifestyle Lady Libellula. Kameny od Swarovského zdobí také luxusní dámskou helmu od italské značky KASK. V helmě se snoubí bezpečí, pohodlí a design. Helma je velmi lehká, má panoramatický, vyměnitelný štít a anti-fog úpravu.

Casco

Helma Casco SP-6 F1 16/17 je vybavena systémem odvětrání Climate Control. Díky výrobní technologii Monocoque-Ultra je dosaženo maximální možné bezpečnosti při velmi nízké hmotnosti helmy. Climate Control je vynikající sytém odvětrávání, který nabízí dokonalý tepelný komfort za všech okolností, a to díky trojici objemných vzduchových kanálů ve vnitřní části skořepiny, jimiž je vzduch transportován k větracím otvorům.

Dámská lyžařská helma CASCO SP-3 Limited Peacock. Kvalita, pohodlí a jedinečný design díky kamenům Swarovski se spojují v této helmě. Helma je vybavena automatickým větráním a technologií Monocoque Ultra, zdobí ji více než 250 ručně přidělaných Swarovski kamenů.

Indigo

Lyžařská sjezdová helma Indigo Snake Black je vyrobena technologií Monocoque-InMold. Vnější plášť je vyroben z polykarbonátu, který zaručuje jeho skvělou stabilitu. Disk-Fit-Systém s uzávěrem Twist slouží pro jednoruční, plynule regulovatelné dotahování helmy kolem hlavy. Helmy jsou certifikovány jak na lyže, tak také na kolo a kolečkové brusle.

POC

POC Skull Orbic Comp – Hexane Yellow je cenami ověnčená helma pro nejnáročnější zákazníky a závodníky. Byla vyvíjena s cílem poskytnout maximum ochrany při vysokých rychlostech, velkých nárazech a při opakované zátěži, které je helma vystavena při agresivní závodní jízdě mezi slalomovými brankami. Skull Comp Orbic je dalším stupněm vývojové řady helem Skull Comp a Skull Comp DH, a splňuje nové požadavky (RH2013) od Mezinárodní lyžařské federace FIS.

Bollé

Bollé Backline Visor White & Silver 2017. Helma pro sjezdové lyžování pro dospělé v luxusním provedení. Součástí jsou dva integrované výměnné zorníky Grey Blue a Lemon. Má samozřejmě vyměnitelný ochranný štít.

BOGNER

BOGNER FINELINE BLACK SILVER. Luxusní lyžařská helma Bogner FINELINE BLACK SILVER je designová helma vyrobená v Evropě, která nabízí profesionální úroveň ochrany. Černá helma je vyvedena ve vysokém lesku a je doplněna o zajímavé stříbrné detaily. V přední části helmy je decentně vyvedené logo Bogner na stříbrném štítku. Helma FINELINE BLACK SILVER má systém pasivního odvětrání 3-AIR, který zajistí vyváženou teplotu uvnitř helmy.

Salomon

SALOMON X RACE SLAB - BLUE/BLACK 16/17. Salomon X Race Slab je odolná helma, která se díky své odolnosti hodí na sjezdové lyžování. Tato lyžařská helma je navržena tak, aby kryla celou hlavu a zvyšovala bezpečnost při rychlé jízdě. Jedná se o celoskořepinovou závodní helmu s nízkým profilem.


AUTOR ČLÁNKU