Luxusní móda značka Dior

Ondřej Petera
03. Duben 2020

Všichni jsme krásní, ale proč náš vzhled ještě neobohatit luxusním a zároveň krásným oblečením, make-upem či nedoplnit vůněmi? Značka Dior přináší to a mnohem více pro všechny, kteří milují krásu a dokonalost.

Společnost Dior má bohatou historii, jejíž počátky jsou známy vlastně již v první polovině minulého století, konkrétně v roce 1946, kdy byla firma založena Christianem Diorem, po němž je celá značka vlastně i pojmenována. Úplně první kolekce značky kladla důraz spíše na ženskou krásu, ale nezaměřovala se na pohodlí, což by v dnešní době nejspíše nebylo až tak velkým úspěchem. Pan Christian Dior se stal dokonce i světově uznávaným návrhářem – nesl ocenění jedné z pěti nejvýznamnějších osobností na světě.

Dnes vyrábí značka Dior módu nejen pro dámy, ale i pro pány, či dokonce děti. Nezapomíná ani na lahodné parfémy či krásný make-up a péči o pokožku nejen pro ženy, ale i pro muže, která díky produktům této značky bude jen zářit. U parfémů, které jsme si zde zmínili, ještě chvilku zůstaneme, protože právě ty tvoří hlavní část značky Dior. Zajímavostí je, že úplně první unisex parfém (pro muže i ženy) pochází také z rukou firmy Dior.

Od košil, šatů, kabátů či spodního prádla nám může značka nabídnout kvalitní obuv, brýle a spoustu dalších doplňků, mezi kterými jmenujme prsteny nebo třeba náušnice. Jako jedna z mála takovýchto firem prodává Dior například i doplňkový nábytek, svíčky nebo značkové zápisníčky, díky kterým už nikdy nic nezapomeneme.

Neváhejte a zkrášlete sebe i svůj byt díky luxusní značce Dior!

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor