NEWS & ARTICLES

Luxusní odpočinek na hausboatu Nomadream

ARTICLE BY

Hausboaty jsou v posledních letech čím dál oblíbenější. Oproti lodím nabízejí větší užitnou plochu, která je více pohodlná. I když někteří lidé nejsou příznivci lodí, hausboaty využívají jako chaty. Výběr je opravdu velký. K dispozici jsou hausboaty různých velikostí, vzhledů a z různých materiálů. Můžete si také vybrat, zda chcete s motorem nebo bez. Na českém trhu jsou k dostání hausboaty od předního výrobce Nomadream. Ten má již své zastoupení ve Francii, Holandsku a Německu. Jedná se o hausboaty s velmi zajímavým, moderním designem a z velice kvalitních materiálů.

Hausboat pro čtyři osoby je asi 14 metrů dlouhý a 5 metrů široký. Pro Vaše slunění si můžete vybrat ze tří teras. Celková podlahová plocha je 32,5 m čtverečních. Naleznete v něm obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň, 2 ložnice a koupelnu se sprchou. V zimním období oceníte podlahové topení po celé ploše. Hausboat je postaven ze dřeva s vysokou tepelnou izolací. Nadstandardním vybavením jsou solární panely pro dobíjení akumulátorů. Je hnán motorem Yamaha 25 High Trust.

Pokud se začnete o hausboaty zajímat, společnost Vám velmi ráda pomůže k bezchybnému výběru. Radu Vám podá sám kapitán Bořek Řepa a kapitánka Marcela Rezazguiová. Hausboat Vám předvedou a zařídí dopravu na místo, kde bude ukotven. Milé je také to, že vyřídí všechny potřebné dokumenty. Nebudete tak mít žádné starosti, které by Vám pobyt v tomto plovoucím domově kazily.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Nomadream
+420 721 717 850
info@pro-lode.cz
Přístav Smíchov Loď Florian, Praha

Firemní články

Luxusní odpočinek na hausboatu Nomadream

17.6.2016

Hausboaty jsou v posledních letech čím dál oblíbenější. Oproti lodím nabízejí větší užitnou plochu, která je více pohodlná. I když někteří lidé nejsou příznivci lodí, hausboaty využívají jako chaty. Výběr je opravdu velký. K dispozici jsou hausboaty různých velikostí, vzhledů a z různých materiálů.