LVCEA JE NOVÁ HVĚZDA V KOLEKCI HODINEK BVLGARI

Official Press Release
Redakce LUXUS.cz
08. Prosinec 2014

Nové hodinky LVCEA vznikly jako pocta slunečním hodinám. LVCEA snoubí historii se současností a také spojuje funkčnost s designem. Hodinky nabízí široké spektrum stylů a odstínů, které jsou půvabně ženské a úžasně originální.

Světlo je základem pro naše biologické rytmy a zcela neoddělitelná od času. Proto bylo právě světlo inspirací pro vznik hodinek LVCEA a vypráví legendu o slunečních hodinách. Prostřednictvím těchto jedinečných hodinek dává LVCEA hold bohaté historii, která vynesla BVLGARI na světlo a jež je zakořeněné ve starověké římské a řecké tradici. BVLGARI přitom spojilo italský výraz pro světlo Luce s latinským lux, čímž vznikla LVCEA. 

Official Press Release

Official Press Release

Kruhový tvar lesklého pouzdra hodinek je jako prsten světla, jež obklopuje tok času. Kruh je symbolem jednoty a nekonečného spojení mezi minulostí a současností. Klasické, moderní, elegantní a zároveň nadčasové LVCEA ctí současnou bohyni BVLGARI.

 

Značka BVLGARI je známá díky své výrobě šperků, zasazuje do korunky každého modelu LVCEA zářivý drahokam kabošonového výbrusu, který dodává klasickému nátahu špetku odvahy, jež je tak typická pro tvorbu domu BVLGARI. Nádherný diamant je jako třpytivá připomínka duchovní krásy ženy. Lesklý náramek LVCEA se nechal inspirován kultovní kolekcí BVLGARI Serpenti. Jednotlivé dílky tohoto náramku se svíjí v architektonické geometrii leštěných kovů. Každý článek splyne v jeden celek a jsou vyváženy smyslně kulatým tvarem pouzdra. Protiklady se snoubí v harmonickou kombinaci kruhu a linky a rezonují tak fascinující složitost současné ženy - mocnou tvář, eleganci, smyslnost a energii.

 

Díky všestrannosti se tyto hodinky stávají vhodným doplňkem pro každou příležitost a jsou vhodné na denní a večerní nošení.

Kolekce se skládá z  12 různých stylů, která nabízí modely v ocelovém provedení až po luxusní modely z růžového zlata s pavé diamanty. V nabídce jsou i modely vyrobené v kombinaci z oceli a růžového zlata. Některé modely září leskem perleti či diamantu, který je umístěn na každé hodin a díky římským číslicím XII  a VI připomínají sluneční hodiny jako ze starověkého Říma. Každý model z kolekce je naprosto originální a vzdává hold jemné a bohaté osobnosti každé ženy. LVCEA symbolizuje ženskost, ale zároveň i sílu charismatické ženy, jejíž osobnost je výjimečná. S hodinkami LVCEA na ruce vyjadřujeme svůj osobní styl a originalitu.

 

LVCEA Lucea

Hodinky LVCEA Lucea jsou vytvořeny z ocelového pouzdra a náramku a doplňuje je stříbrný ciferník. Ocelové pouzdro zdobí korunka s růžovým kabošonem a diamantem. Uvnitř pouzdra je Kalibr B046, quartzový strojek speciálně upravený pro BVLGARI s indikací hodin, minut a datumovkou na třetí hodině. Nechybí zde ani opálově stříbrný ciferník, rhodiované indexy a ručičky, římské číslice, antireflexní safírové sklíčko, ocelový náramek se střídavě leštěným a matným povrchem, jež jsou odolné do 30 m hloubky. Jejich cena je 91 000 Kč.

Další variantu těchto hodinek, tvoří ocelové pouzdro z růžového zlata a oceli spolu se stříbrným ciferníkem. Cena takovýchto hodinek je 142 000 Kč.

Hodinky s čistě ocelovým pouzdrem a perleťovým ciferníkem vás vyjde na 117 000 Kč, nechybí zde brilianty místo indexů.

V neposlední řadě je zde i varianta z růžového zlata a oceli, která je vyrobena z 18kt růžového zlata a naleznete jej jak u pouzdra, tak i na náramku. Součástí je i perleťový ciferník a i zde jsou místo brilianty místo indexů. Cena těchto hodinek je 202 000 Kč.

LVCEA

LVCEA hodinky o průměru 33 mm vyrobené z ocelového pouzdra, náramku, stříbrného ciferníku, zdobící růžovým kabošonem a diamantem. Na hodinkách nechybí ani opálově stříbrný ciferník, rhodiované indexy a ručičky, římské číslice, antireflexní safírové sklíčko, ocelový náramek se střídavě leštěným a matným povrchem. Uvnitř hodinek se nachází Kalibr B77, mechanický samonátažný strojek s indikací hodin, minut a sekund, a také i s datumovkou na pozici 3 hodin. Rezerva chodu je 42 hodin a odolnost hodinek proti vodě je až do hloubky 30 m. Cena 109 000 Kč.

Varianta těchto hodinek s ocelovým pouzdrem, náramkem a perleťovým ciferníkem vás vyjde na 135 000Kč.

Typ hodinek LVCEA s ocelovým pouzdrem, náramkem z oceli a růžového zlata i se stříbrným ciferníkem stojí 171 000 Kč.

Hodinky LVCEA s ocelovým a zlatým (z 18kt růžového zlata) pouzdrem a náramkem zdobí i černý ciferník. Ručičky jsou zlacené růžovým zlatem a ani zde nechybí růžový kabošon, diamant, antireflexní safírové sklíčko, kalibr B77, mechanický samonátažý strojek s indikací hodin, minut a sekund, a také s datumovkou na pozici 3 hodin. Rezerva hodu je 42 hodin. Odolnost proti vodě je do 30 metrů. Cena 209 000 Kč.

Varianta LVCEA vyrobena z 18kt růžového zlata a oceli zdobí perleťový ciferník a také i brilianty na místě indexů. Cena těchto hodinek je 235 000 Kč.

Hodinky, u nichž je pouzdro a náramek z růžového 18kt zlata zdobena černým ciferníkem.

Hodinky s pouzdrem z růžového 18kt zlata s diamanty, které doplňuje i černý ciferník. Tyto hodinky zdobí 43 briliantů, náramek z růžového zlata zdobí pak dalších 117 brilianty. U hodinek nechybí ani zapínání z růžového zlata. Cena hodinek je 891 000 Kč.

Poslední variantou hodinek LVCEA, který dnes zmíníme, je pouzdro z růžového 18kt zlata s diamanty a náramkem z růžového zlata a černého ciferníku. Pouzdro zdobí celkem 43 briliantů. cena je 591 000 Kč.

www.bvlgari.com

Official Press Release

Official Press Release

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor