MALÉ AUTO PRO VELKÉ ZÁŽITKY

Redakce
29. Únor 2016
Čtenost článku je: 14616 [?]
Požitek s jízdy s větrem ve vlasech? Obdivné pohledy chodců, ale i řidičů ostatních vozů? Ano, přesně to zažijete s novým vozem MINI Cabrio. Značka MINI patří ke koncernu BMW. A od roku 2001 vyrábí malá městská auta podle legendárního odkazu Mini Cooper.

Nové čtyřmístné vozidlo MINI Cabrio vstoupí na světové trhy již v březnu letošního roku. Hitem se zajisté stane očekávaná verze MINI John Cooper Works Cabrio. Volba bude možná mezi pěti motory, třemi zážehovými a dvojicí vznětových motorů z nejnovější generace pohonných jednotek MINI TwinPower Turbo.

4místný vůz má všechny vlastnosti, které můžete znát z nové generace MINI. Plátěná střecha je ovládaná plně elektronicky, a patří do standardní výbavy tohoto prémiového britského vozu. Speciální program individualizace nabízí také střech s grafikou připomínající britskou vlajku.

Do speciální výbavy patří funkce počítání času s jízdou s otevřenou střechou. Dále patří do výbavy dvouzónová klimatizace s režimem Cabrio a funkce upozorňující na přicházející déšť. U nového provedení je také dbáno na bezpečnost, která je v tomto případě zajištěna použitím vystřelovacích bezpečnostních oblouků, které jsou při nečinnosti elegantně ukryté za zadními sedadly.

BMW INVELT