NEWS & ARTICLES

MARKS & SPENCER NOVÝ SMÍCHOV NABÍZÍ VÍCE ČERSTVÝCH POTRAVIN

ARTICLE BY

Po vánočním a silvestrovském hodování si naše tělo zaslouží trochu regenrace a odlehčení. Chcete-li udělat něco pro své zdraví, volte čerstvé a jednoduché potraviny vytříbených chutí. V potravinách Marks & Spencer najdete lehké a čerstvé po

Ovocné smoothies jsou nabité vitamíny a můžete si zvolit z několika druhů a kombinací podle vaší chuti. Čerstvé maso tu najdete jen ve vysoké kvalitě. Holdujete-li rybám, vyzkoušet můžete lochmuirského lososa. Kromě výtečné chuti je doslova nabitý omega-3 mastnými kyselinami, které mají blahodárný vliv na zdraví.

V Marks & Spencer na Novém Smíchově rozšířili minulý týden nabídku čerstvých a chlazených potravin o 100 položek. Najdete zde to samé zboží jako na Václavském náměstí a v Palladiu. Pojdte se inspirovat do Marks & Spencer a pochutnejte si zdravě.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

MARKS & SPENCER
224237503
melantrich.store@marks-and-spenc
Václavské nám. 36, Praha

Firemní články

Udělejte správný krok pro své zdraví a restartujte svůj jídelníček s Marks & Spencer

6.2.2017

Zimní měsíce jsou nejlepší dobou na změnu. Ulehčíte tělu po hřešení a hladce se připravíte na jarní detoxikaci. Když přidáte pohyb, hravě se vyhnete ospalosti a únavě. Novinky ze zdravé řady potravin a hotových pokrmů Marks & Spencer obsahují vše, co vaše tělo potřebuje. Navíc vypadají a chutnají skvěle.

krůtí roláda

Slavnostní hostina pod britskou taktovkou po celý prosinec v Marks & Spencer

12.12.2016

Vánoční večírek u vás doma, štědrovečerní večeře v novém kabátě a vítání příchodu nového roku – ve všech případech za Vás vaření vyřeší (a rozhodně udělá dojem na hosty) speciální limitovaná řada z oddělení čerstvých a chlazených potravin Marks & Spencer.

NOVINKA Z MARKS & SPENCER, GURMÁNSKÉ HODY BEZ VAŘENÍ A BEZ LEPKU

16.8.2016

Bez lepku neznamená bez chuti. Ať už se řadíte mezi celiaky nebo se jen zrovna snažíte odlehčit trávení, neznamená to, že se musíte vzdát svých oblíbených jídel! Bezlepková řada potravin Marks & Spencer MADE WITHOUT WHEAT od letošního roku obohatila svůj výběr o nová jídla.

LETOS V LÉTĚ OSLAVUJE MARKS & SPENCER SVÝMI DOBROTAMI TO NEJLEPŠÍ Z AMERIKY

21.6.2016

Experti M&S procestovali celou Střední a Jižní Ameriku i jižní státy USA, navštěvovali lokální stánky s jídlem, restaurace i pop-up restaurace a ochutnávali poslední trendy v jídle a místní tradiční pokrmy, aby se zrodila dosud nejvíce strhující letní limitovaná řada M&S.

NOVÁ SPOLUPRÁCE MEZI ALEX CHUNG A MARKS & SPENCER

11.2.2016

Archive by Alexa spojuje módní ikonu britského stylu Alexu Chung a dlouholetou ikonu britské high street, Marks & Spencer.
Zapátrali jsme v rozsáhlém archivu M&S v britském Leedsu, využili jsme citu pro módu krásné Alexy Chung a spolu s návrhářským týmem M&S jsme se vydali na cestu znovuobjevení.

MARKS & SPENCER NOVÝ SMÍCHOV NABÍZÍ VÍCE ČERSTVÝCH POTRAVIN

19.1.2016

Po vánočním a silvestrovském hodování si naše tělo zaslouží trochu regenrace a odlehčení. Chcete-li udělat něco pro své zdraví, volte čerstvé a jednoduché potraviny vytříbených chutí. V potravinách Marks & Spencer najdete lehké a čerstvé po

INSPIRACI NA VALENTÝNA NEJDETE V MARKS & SPENCER

12.1.2016

V MARKS & SPENCER najdete tento rok opět spoustu zajímavých produktů jako stvořených pro obdarování vaší milované ženy.

VÁNOČNÍ BALÍČKY OD MARKS & SPENCER

17.12.2015

Sháníte-li univerzální dárek pod stromeček, podívejte se na gurmánské balíčky od MARKS & SPENCER plné dobrého jídla a pití. Vybírat můžete z 5 různých druhů a uzpůsobit tak dárek podle toho, jestli je pro milovníka britských dobrot, luxusních delikates anebo dlouhých snídaní v posteli.

SVĚTOVÉ CHUTĚ PŘINÁŠÍ NOVÁ CHLAZENÁ ŘADA MARKS & SPENCER

27.10.2015

Pokud se vám stýská po letní dovolené, kterou jste strávili zrovna třeba ve Španělsku nebo v Maroku, Marks & Spencer vám udělá radost.

MARKS & SPENCER NABÍZÍ RYBY POUZE Z UDRŽITELNÉHO CHOVU

19.8.2015

Potraviny Marks & Spencer se vyznačují vysokou kvalitou a vynikající chutí. Proto jsou tak oblíbené mezi všemi gurmány. V sekci trvanlivých potravin se nachází bílé maso z kraba nebo divokého červeného lososa z Aljašky.

Official Press Release

LUXUSNÍ NOČNÍ PRÁDLO OD MARKS & SPENCER

15.5.2015

Rosie Huntinhton-Whteley není pouze krásná modelka, ale také módní návrhářka. Exkluzivně pro Marks & Spencer navrhla půvabnou letní kolekci nočního prádla - NIGHTWEAR ROSIE FOR AUTOGRAPH . V ní se každá žena bude cítit krásná a svůdná.

Official Press Release

MARKS & SPENCER A JEHO VELIKONOČNÍ SLADKOSTI

23.3.2015

Velikonoce patří k těm nejvýznamnějším svátkům v roce. Tyto tradiční svátky již dávno překročily svůj náboženský rozměr a většina z nás je slaví převážně pro děti.

Official Press Release

ŠÉFKUCHAŘ Z GOURMET ACADEMY A FOODBLOGERKA Z FOODLOVER.CZ PŘEDSTAVUJÍ VIDEORECEPTY MARKS & SPENCER

24.2.2015

Pro všechny milovníky kvalitních potravin a vaření MARKS & SPENCER uchystal opravdovou lahůdku, která má podnítit zákazníky po celém světě k inspiraci a zkoušení nových chutí i kreativnímu vaření.

Official Press Release

UŽIJTE SI SVÁTEK LÁSKY S VALENTÝNSKOU KOLEKCÍ MARKS & SPENCER

23.1.2015

Marks & Spencer i pro letošního Valentýna přichystal to nejkrásnější, co by mohlo potěšit každou zamilovanou duši.

Official Press Release

UŽIJTE SI STRAŠIDELNÝ HALLOWEEN S DOBROTAMI MARKS & SPENCER

28.10.2014

S podzimním časem dozrávají nejen dýně a další dobroty, ale přichází i čas Dušiček a čím dál známějšího Halloweenu. Ten je sice ponejvíce spojován se Spojenými státy americkými, ve skutečnosti však jde o ryze evropský svátek, který se nejprve z Říma dostal do Irska a odtud pak do celého světa.

Official Press Release

JAK SE DĚLALA REKLAMA DŘÍVE NEJEN U MARKS & SPENCER

12.9.2014

Marks & Spencer pořádá v Tančícím domě výstavu starých vizuálů se jménem „Jak se dělala reklama dříve“.

Official Press Release

MARKS&SPENCER A JEHO TIPY KE DNI MATEK

6.5.2014

Nezapomeňte na letošní svátek všech maminek. Letošní oslava spadá zrovna na neděli 11. května. Marks & Spencer pro všechny maminky nachystala speciální luxusní kolekci pralinek a sušenek. Tyto výtečné dobroty jsou prodávány v dárkových balíčcích. Všechny pralinky i sušenky mají zcela originální příchutě. 

Official Press Release

MARKS & SPENCER PŘEDSTAVUJE DALŠÍ VELKÉ DÁMY BRITÁNIE NA JARO / LÉTO ‘14

3.4.2014

I tuto sezónu odhalil Marks & Spencer v rámci reklamní kampaně na jaro/léto dámskou řadu nazvanou Leading Ladies (Velké dámy).
 
 

Official Press Release

BRITSKÉ VÁNOCE V MARKS & SPENCER

19.11.2013

Každý rok před Vánocemi se prodejny Marks & Specer promění v místo výběru nejkrásnějších dárků pro blízké. Mnozí si už také zvykli, že tu kromě skvělého oblečení, originálních dárků i lahodných dobrot najdou i ty nejkrásnější zdobené dekorace pro dotažení atmosféry svátků k dokonalosti.

Official Press Release

MARKS & SPENCER SPOUŠTÍ KAMPAŇ NA PODPORU UNICEF

23.10.2013

Marks & Spencer (M&S) v rámci kampaně “AŽ VYROSTU” zve děti, aby sdílely své sny a touhy o budoucnosti. Cílem kampaně je zvýšit povědomí o partnerství M&S s UNICEF, největší světovou organizací na pomoc a podporu dětí. Za každý dětský sdílený sen ve vlajkové prodejně v OC Chodov daruje Marks & Spencer UNICEFu 1$.

Official Press Release

MARKS & SPENCER PŘEDSTAVUJE VELKÉ DÁMY VELKÉ BRITÁNIE

18.9.2013

Kampaň s podtitulem "Poznejte velké dámy Británie" poběží exkluzivně ve vlajkové prodejně M&S Melantrich od 26. září po dobu dvou týdnů. Představí zákaznicím velké ženské osobnosti Velké Británie z různého prostředí a profesí.

Official Press Release

DĚLÁME SPRÁVNOU VĚC: KVĚTNOVÁ CHARITATIVNÍ AKCE MARKS & SPENCER A DIALOG JESSENIUS O.P.S.

21.5.2013

Květnový projekt ‚Děláme správnou věc‘ zaměřil M&S spolu s Dialog Jessenius na podporu žen s rakovinou prsu, která postihuje stále více žen ve věku od 20 do 40 let. Až v 90 % včas podchycených případů lze přitom pacientku vyléčit, prevence je tedy nesmírně důležitá.

Official Press Release

FAIRTRADE PRODUKTY V MARKS & SPENCER

21.2.2013

Marks & Spencer je už dlouhou dobu pyšný na své produkty označené logem Fairtrade. Pokud si koupíte výrobek s tímto logem, můžete si být jisti, že jeho pěstitel z rozvojové země dostane spravedlivě zaplaceno.

Official Press Release

VALENTÝNSKÁ INSPIRACE NA DÁRKY OD MARKS & SPENCER

23.1.2013

V Marks & Spencer najdete zamilované dárky i perfektní šaty na valentýnskou večeři. Přijďte si vybrat ze široké valentýnské nabídky, připravené právě pro nejromantičtější den v roce.