Masaryk, životopisné drama se skvělým Karlem Rodenem

Redakce Luxus.cz
16. Září 2017
Film Masaryk od režiséra Julia Ševčíka přišel do kin loňského roku. U diváků si brzy našel oblibu. Toto historické, československé drama, se řadí k těm filmům, které se jen tak neomrzí, a proto je dobré mít je doma ve špičkové kvalitě. Od září letošního roku ho společnost Bioscop nabízí také ve formátu Blu-ray.
Magic Box

Magic Box

Jan Masaryk prožil život bohéma, miloval ženy, hudbu, velká gesta. Velkou část života procestoval, ale nikdy nezapomněl na zemi, z níž pocházel, na republiku, kterou založil jeho otec Tomáš Garrigue. Dramatický příběh, věnovaný osudům velvyslance a pozdějšího československého ministra zahraničí, Jana Masaryka, se vrací do doby těsně před druhou světovou válkou. Ve třicátých letech vrcholí Masarykova diplomatická kariéra, kterou tráví převážně ve Velké Británii, kde se snaží dostat světové mocnosti na stranu Československa.

V hlavní roli zde září Karel Roden. V dalších rolích se představují takové hvězdy, jako jsou Hanns Zischler, Arly Jover, Jiří Vyorálek, Emília Vášáryová nebo Eva Herzigová. Diváky doslova ohromil Oldřich Kaiser, který ve filmu ztvárňuje Edvarda Beneše.

Magic Box

Firemní články

2018

2017

Seznam událostí

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor