MASERATI GHIBLI – LÍBÍ SE MI TO, CO JE KRÁSNÉ A DRAHÉ

Michal Hutta
18. Červenec 2014

Maserati se stalo velkým vítězem v soutěži AUTO BILD DESIGN AWARD. GHIBLI soutěž vyhrál celkově a na plné čáře, ALFIERI zvítězil ve své třídě.

Reakce na nové MASERATI GHIBLI byla ohromující, nejenže vyhrál hlasování střední a vyšší třídy, ale získal takové velké množství hlasů, že nakonec získal i celkové prvenství. Tento fenomenální výsledek dokazuje, jak moc je GHIBLI žádané. Aby toho nebylo málo, čtenáři časopisu AUTO BILD zvolili i koncept vozu Maserati Alfieri za nejkrásnější v kategorii „studie a koncepční vozy“. Alfieri bude dokončen v roce 2016, kdy také půjde do výroby.

 

O Maserati Ghibli

Maserati Ghibli 2014 představuje třetí generaci čtyřdveřového sedanu, jehož první verze spatřila poprvé světlo světa před 17 lety. Stejně jako u jiných modelů značky Maserati i nyní je již na první pohled zcela zřejmé, že se jedná o sportovního lídra v tomto segmentu. Nejde přitom pouze o nastavení odpružení a dodávky energie, ale i o architekturu podvozku, výkonný a přesný pohon a jedinečný design.

Itálie opět potvrdila, že pokud jde o odpovídající zařízení, kvalitu a výjimečnost, nikdo ji nepředčí. Pokud toužíte být nevšední Maserati Ghibli vám pomůže vyniknout.

www.maserati.com