MÁTE RÁDI MOËT & CHANDON? DEJTE SI HO V BARU BUGSY´S A VYHRAJTE ZÁJEZD DO PAŘÍŽE NA TURNAJ ROLAND GARROS

Redakce
19. Únor 2013
Čtenost článku je: 16448 [?]

Do soutěže Bugsy’s Open 2013 se zapojíte jednoduše - stačí si v Bugsy's baru (Pařížská 10, Praha 1) objednat Moët & Chandon a jste ve hře. Sbírejte tenisové body, hry, sady a zápasy s každou sklenkou Moët & Chandon. Za každý “odehraný” zápas vás navíc čeká malé překvapení.

Průběžné výsledky soutěže jsou k dispozici na www.bugsys-open.fr nebo v Bugsy’s baru. Soutěž končí v sobotu 11. května 2013 o půlnoci. Vyhrává ten, kdo bude mít aktuálně nejvíc bodů a tak máte šanci i když začnete soutěžit třeba jen den předem.

Své skóre konzumace luxusních bublinek tak můžete kontrolovat nejen přímo v baru, ale také na speciální web stránce. Výherce hlavní ceny získává výjimečný dvoudenní letecký výlet pro 2 osoby, který obsahuje návštěvu věhlasného domu Moët & Chandon v oblasti Champagne a den na tenisovém turnaji Roland Garros v Paříži přímo ve VIP ” paddocku ” Moët & Chandon! Vše samozřejmě s maximálním servisem a all inclusive.

Výherce hlavní ceny Bugsy’s Open 2013 získá dvoudenní pobyt ve Francii pro dvě osoby. Ten zahrnuje:

  • návštěvu Moët & Chandon, nejprestižnějšího domu v oblasti, včetně prohlídky šampaňských sklepů, gastronomickou večeři a přenocování v Épernay, srdci tohoto regionu.
  • den na tenisovém turnaji Roland Garros v Paříži, kde díky partnerství Moët & Chandon s tímto tenisovým svátkem bude vítěz pozván do VIP sekce turnaje a zde si bude užívat do sytosti excelentního cateringu s možností využít nejlepších míst na všech kurtech pro shlédnutí tenisových zápasů.
  • transfery z Paříže do Champagne a zpět, včetně letecké dopravy praha-paříž-praha.

Vítězem hlavní ceny se stává ten soutěžící, který dosáhne k sobotní půlnoci dne 11.5.2013 nejlepšího výsledku, tedy nasbírá nejvíce tenisových bodů

Hlavní cena je unikátní v tom, že se nikde nedá koupit za žádné peníze.

MOET & CHANDON CHAMPAGNE