MAZLíčCI

MIXÁNO - Prémiová strava pro pejsky, kterou si sami vymyslíte

7.5.2018

Konečně to vypadá, že se trendy v gastronomii začínají ubírat správným směrem. Odmítáme polotovary, chceme jíst čerstvé potraviny, u nichž známe jejich původ, usilujeme o zdravou skladbu jídelníčku… zkrátka chceme vědět, co jíme. Proč to nezkusit i u domácích mazlíčků?

Mia Cara: protože si Váš mazlíček zaslouží to nejlepší!

15.3.2018

Německou společnost Mia Cara založil roku 2011 Sebastian Zweig. Jeho značka se zaměřuje na designové produkty pro psy a kočky. Zweig, který byl do té doby vrcholovým manažerem (mimo jiné v Legu), se rozhodl založit značku s produkty pro psy a kočky, protože mnoho firem v tomto oboru zkrátka nesplňovalo, co slibovalo.

qg2jSaBayYY

Stylové doplňky, které Vaši psí kamarádi ocení!

9.10.2017

Váš mazlíček si zaslouží jen to nejlepší. V jeho výbavě by tedy neměly chybět sluneční brýle, které jsou jednak ochranou očí, jednak skvělým módním kouskem. Brýle Originalz s fixními čočkami nabízejí 100% ochranu proti UV záření. Brýle jsou vhodné pro psy, kterým oči méně vyčnívají, či pro psy, kteří je mají blíže u sebe.

I Váš mazlíček si zaslouží styl a luxus od LazyBonezz

23.6.2017

LazyBonezz je značka, kterou založily matka s dcerou. Inspirací jim byla láska ke zvířatům. Protože bydlí v New Yorku, z jejich produktů vyzařuje chladná, avšak moderní atmosféra města. Myšlenka založit Lazy Bonezz přišla po vyčerpávajícím hledání pelíšku pro jejich mazlíčky.

Subscribe to RSS - Mazlíčci