MEISTER SKI – lyže pro opravdové lyžaře milující současně styl a design, představuje MEISTER - RAPTOR SILVER EDITION

Hana Benešová
05. Prosinec 2018

Česko-německá společnost Meister s.r.o. byla založena roku 2015. V tom roce se od sebe oddělila produkce lyží a snowboardů německé společnosti VIRUS založené již roku 1984. Více jak 30letá zkušenost v ruční výrobě snowboardů a lyží dala zakladatelům možnost vytvořit zcela nový koncept - MEISTER SKI - na míru ručně vyráběné lyže v propojení s technologickými znalosti a unikátním zpracováním boční stěny lyže (tzv. Elliptical Side Cut) mající celkem 8 radií s neotřelým a moderním funkčním designem.

Inovativní zpracování hrany je, co se týče technologií výroby a jízdních vlastností, naprosto průlomovým. Jedná se o technicky a finančně náročný postup, který se v běžné velkovýrobě nevyplatí používat. Cílem Meister Ski je lyžařům dopřát dokonalý požitek z jízdy, a tak všechny řady se mohou pyšnit technologií Elliptical Side Cut.

Lyže Meister jsou exkluzivní, na objednávku vyráběné lyže, pro opravdové sportovní nadšence, kteří současně milují design, kvalitu a módu.  Každý milovník lyžování ocení pečlivou ruční výrobu s unikátními technologiemi, které řadí tuto značku mezi výjimečné ve světě skiingu. Všechny modely Meister Ski díky svým 8 typům radiusů spolehlivě a bezpečně vedou lyžaře z oblouku do oblouku. 

Po úspěšném uvedení modelu Silver Edition Centurion v předchozí sezóně, představuje letos Meister Ski slalomový model Raptor, a to rovněž v exkluzivní edici Silver Edition.  Meister lyže se pohybují v cenovém rozpětí od 1650.-EUR – 2690.- EUR. Nový model Raptor Silver Edition pořídíte za 2590.-EUR.