Mejdan léta na golfovém hřišti v Hostivaři: statisíce létaly vzduchem

Hana Benešová
07. Červenec 2017
V kategorii Charita

Kdo čekal na zahajovací večírek tohoto léta, a nebyl v pátek 9. června v pražské Hostivaři, prohloupil. Kromě golfového turnaje plného profesionálů i známých tváří se po mole prošly nejen nádherné modelky, ale také slavné herečky a zpěvačky. Nechyběl ani hudební doprovod a na závěr večera došlo i na rozdávání tisíců na dobrou věc.

Naprosto dokonalý den začal už odpoledne golfovým turnajem, kde si zahráli nejen profíci, ale také úplní začátečníci. Ti dostali cenné rady od profesionální hráčky Šidery Váňové, která sama soutěžila. Její tým ovšem nevyhrál. Naopak zvítězil tým Radky Pavlovčinové, která hrála golf poprvé v životě stejně jako Česká Miss Andrea Bezděková.

Přestože jsou Daniela Šinkorová, Michaela Dolinová, Radka Pavlovčinová a Anička Slováčková zvyklé na pozornost kamer a blesky fotoaparátů, když se objevily na přehlídce návrhářky Aleny Wilson v luxusních róbách v roli modelek, nezastíraly nervozitu. Samozřejmě zcela zbytečně.

Všichni si během večera přišli na své. Nejenže dívky z Miss Face při přehlídce odhalily mladá těla v plavkách a sportovním oblečení zpěvačky Victorie Velvet, ale celý den byli všichni hosté napájeni giny s toniky nejrůznějších vůní a příchutí od firmy Stock a o plná břicha se postaral catering oblíbeného Wine and food.

Vrcholem večera byla bohatá tombola a po ní následující dražba. Jeden z výherců kabelky značky Ripani se rozhodl, že ji dá do dražby. Výtěžek z tomboly měl totiž jít na dobrou věc. Zpěvačka Victoria Velvet díky své nadaci Velvet Smile pomáhá rodinám s dětmi s různými postiženími a také týraným ženám. „Je to neuvěřitelné, jsem skutečně dojatá, ale díky dražbě jsme získali sto tisíc korun, což pomůže mnoho lidem,“ řekla se slzami v očích zpěvačka. Den se zkrátka povedl do posledního detailu.