Mercedes AMG slaví 50 let vrcholnou nabídkou svých vozů

Redakce Luxus.cz
14. Březen 2017
Čtenost článku je: 16423 [?]
V roce 2017 oslaví značka kulaté narozeniny. Z toho důvodu se letošní rok ponese v duchu oslav padesáti let vrcholné nabídky vozů Mercedes-Benz…Hold sportovní legendě 300 SL je vzdáván novou AMG maskou ve stylu „Panamericana“. Kromě ní se modely AMG GT chlubí novým přírůstkem – AMG GT C roadster a kupé.

Jiskru dobrodruha ve Vás zažehne nový model Mercedes-Benz Marco Polo, který vyplnil mezeru mezi modely Marco Polo a Marco Polo ACTIVITY. U modelu ACTIVITY je možné vůz opatřit třemi sedačkami navíc, čímž se do vozu vejde 8 lidí. Pohodlný nocleh až pěti cestujícím zajistí vysunovatelná střecha, o vysoký komfort se postará nezávislé topení.

Veškeré Vaše potřeby skvěle naplní nové GLA. Tento živý off-road každou svou propracovanou linií akcentuje touhu po dynamické jízdě. Pod jeho kapotou je totiž trvalý pohon všech kol 4MATIC.

Novinkami na silnicích budou letos zbrusu nová vozidla Mercedes-Benz třídy X. Budete si moci vybrat ze dvou konceptů – Powerful Adventurer a Stylish Explorer. Oba koncepty jsou dělané jak na terén, tak do města.

Doslova splněním těch nejtroufalejších přání je kupé třídy E. Portfolio nabízené výbavy je opravdu bohaté. Můžete volit rafinovaná řešení úložných prostor, sadu inteligentních jízdních asistentů či elegantní designové prvky.

Okázelým přepychem je Maybach třídy S kabriolet. Je nadčasově elegantní, každý vůz je očíslován plaketou na středovém tunelu a přední světlomety zdobí křišťály Swarovski. Motor V12 6.0 biturbo je doplněn sedmistupňovým automatem 7G-Tronic.

MERCEDES-BENZ

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže