Mercedes-Benz kolekce 2017: Široká nabídka atraktivních doplňků

Redakce Luxus.cz
24. Duben 2017
Čtenost článku je: 13702 [?]
Katalog nové kolekce doplňků Mercedes-Benz představuje kolem 500 položek na 146 stranách. Nabízí širokou škálu kvalitních produktů z kategorií: sport, hodinky, móda, doplňky, Black Edition, cestování, klíčenky, nápady na dárky, AMG a Maybach. Za zmínku obzvlášť stojí oficiální repliky vybavení závodních jezdců, stylové polokošile Hugo Boss nebo unikátní produkty z kolekce Driver’s Choice od značky Maybach, ikony luxusu.

Katalog 2017 nabízí mimo jiné vzácné náramkové hodinky „MB Classic“ a „MB Sportive Young GMT“. Oboje jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli. Hodinky Classic se pyšní klenutým číselníkem s prvky inspirovanými přístrojovou deskou historického modelu 500K. Model Sportive Young GMT má černý číselník s imitací optiky současného interiéru S-Class.

Kromě slunečních brýlí, opasků, kuličkových per a klíčenek najdete v katalogu také produkty z tzv. kolekce Black Edition. Jedná se o rafinované náramky s černými a modrými krystaly Swarovski, které skvěle padnou moderním, stylovým ženám. Kolekce nezapomíná ani na muže, které zaujme atraktivní nabídka elegantních manžetových knoflíčků, stylových pásků nebo slunečních brýlí.

Kompletní katalog v magazínovém provedení je možné objednat v němčině, angličtině, francouzštině, španělštině, italštině, holandštině, ruštině nebo čínštině. Jednotlivé položky z kolekce Mercedes-Benz 2017 jsou samozřejmě dostupné také u autorizovaných prodejců Mercedes-Benz a partnerů.

MERCEDES-BENZ

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže