Městský styl v nových kolekcích Colmaru

Hana Benešová
14. Listopad 2017
Městský styl nové kolekce Colmar Originals naplňuje potřebu a touhu po praktických, ale dostatečně dynamických outfitech. Kolekce je postavena na moderních technologiích, které jsou spojeny s řemeslným umem, designem a inovativními materiály. Dámská kolekce hýří nápady, jak ve střihu, tak v materiálu.

Krásné klasické kousky v dámské kolekci jsou navrženy v materiálu s plisovaným efektem nebo v neoprenovém provedení s vlněnou vrstvou uvnitř. Kolekce je bohatá na úplety s výraznými detaily, vsádkami a kapsami ze směsi kašmíru a alpaky.

Pánům přináší kolekce výběr dobře padnoucích, propasovaných modelů z materiálů s efektem vlny, avšak ušitých ze syntetických, voděodolných materiálů a pružných polyesterů s komůrkovými vycpávkami. Modely jsou ideální pro nadcházející zimu, protože jsou velmi teplé, avšak lehké. Nabídku završují neoprenové, uvnitř vlněné kousky.

Ve spolupráci se známými designéry Mircom Fontanym a Diegem Marquezem přináší COLMAR ORIGINALS speciální kolekci městské módy se sportovními prvky. Zimní kolekce Happy Italy vychází z tradice značky COLMAR, založené na know-how ve sportovních technologiích.

Minimalistická kolekce s nadsázkou a ironií kombinuje barvy, velmi oblíbené nášivky, loga, písmena různých velikostí a miniaturní tisky. Svým mladým fanouškům tak přináší kvalitu, funkčnost, smysl pro detail a neotřelý design.