Mia Cara: protože si Váš mazlíček zaslouží to nejlepší!

Redakce
15. Březen 2018
Německou společnost Mia Cara založil roku 2011 Sebastian Zweig. Jeho značka se zaměřuje na designové produkty pro psy a kočky. Zweig, který byl do té doby vrcholovým manažerem (mimo jiné v Legu), se rozhodl založit značku s produkty pro psy a kočky, protože mnoho firem v tomto oboru zkrátka nesplňovalo, co slibovalo. Když se jednoho dne jeho fena Cara odmítla posadit na nový pelech kvůli tomu, že příliš šustil, bylo jasno.

Výrobky jeho firmy pracují s těmi nejlepšími plnícími materiály a odolnými tkaninami, které jsou používány v nábytkářském průmyslu. Jak Stefan Zweig říká: „Každý výrobek by měl být funkční, vysoce kvalitní a především vhodný pro zvířata“.

O tom, zda jsou výrobky Mia Cara vhodné, rozhodují také jeho dva psi, kteří je testují. Nadstavbou k tomu je skutečnost, že produkty Mia Cara jsou lahodící oku a hodící se do interiéru zákazníků.

Velmi elegantní jsou krmící misky CatBar. Jsou kombinací masivního dřeva a vysoce lesklé oceli. Hodí se jak pro kočky, tak pro malá psí plemena. Misky mají robustní tělo z překližky a nohy zakončené protiskluzovou gumou. Krásně ladit s interiérem budou také misky ze série Tondo, jejichž matný vnější povrch krásně kontrastuje s leskem uvnitř misky.

Pro chvíle odpočinku je stvořená deka Coperta, vyrobená z jemného mikrofleecu. Deku lze položit na zem, využít jako potah na pohovku nebo jí svého mazlíčka přikrýt, až bude spát v pelíšku, jak jinak než od firmy Mia Cara.