Milujete večírky? Vydejte se na některý v modelu od Karen Millen

Redakce
10. Leden 2018
Zima je spjata s množstvím večírků a party. Na ně myslela i návrhářka Karen Millen, která se ve svých večírkových modelech inspirovala v bohatě dekadentním konci sedmdesátých let společně s působivými siluetami připomínajícími léta osmdesátá.

Modely jsou v barvách bobulovitých plodů, v sytých tónech červené, které stojí proti černé a bílé, ale také v odstínech bronzové a zlaté, které dodávají kolekci třpyt. Klíčovým bodem kolekce je okázalost na míru.

Jedinečné kousky jsou bohatě zdobeny, pokrývá je kovový třpyt nebo mají luxusní lemy a ozdobné doplňky. Přepracovaná krajka je utkaná z lurexové nitě a zdobená zlatou výšivkou, která vytváří efekt luxusní lidovosti, a to v podobě vypasovaných koktejlových šatů v syté barvě boulí či nejtmavší uhlově černé.

Postavě lichotí saténové šaty v tmavě purpurové a sytě červené barvě, na taneční parket se skvěle hodí zlatem protkané, jemně plisované maxišaty inspirované Studiem 54, nebo minišaty se záplavou střapců, které vyžadují, aby byly spatřeny v pohybu.

Klíčový kousek Karen Millen nalezl inspiraci v pánském smokingovém saku, doplněném o ženskou siluetu a lemování z luxusních látek. Sněhově bílý smoking je zdoben černým saténem a tulipánovými rukávy. Strukturované přepásané sako získává svoji podobu se sytým zlatým a černým brokátem a bohatou hedvábnou klopou.