Misha/hair studio na akci Hair Fashion Night

Redakce Luxus.cz
24. Říjen 2018

26.  září se konala akce s názvem Hair Fashion Night. Aktérem této vlasové show byla také majitelka Misha/hair studia – Misha Čadková, jejíž kadeřnické studio sídlí na pražském Náměstí Míru. Řídí se zde svojí vlastní filozofií, která se nese v duchu raw beauty. Návštěva tohoto designového salonu je velmi příjemným zážitkem. Nabídnou vám raw a bio snídani, v pozdější době bio cider, a navíc si zde můžete dle libosti nalakovat nehty. Pro Misha/hair studio není nic problém - ať už se jedná o zajištění vizážistky nebo hlídání dětí. 

 

A protože je paní Misha Čadková také kreativní ředitelkou HCF, připravila si pro letošní ročník Hair Fashion Night neobvyklou a originální kadeřnickou show o třech částech. A její umění vzalo všem přítomným dech…

Hair Fashion Night je akcí, která oslavuje kadeřnickou profesi a krásu, jež každý den vzniká pod rukama kadeřníků. Letošní ročník, který pořádá L'Oréal Professionnel, byl v pořadí druhým.

 

Cílů měla tato jedinečná akce hned několik. Chtěla diváky inspirovat nejnovějšími vlasovými trendy a zároveň jim dala možnost nechat se učesat jedním ze 40 nejlepších kadeřníků u nás. Ti zájemce učesali dle světových trendů a také jim poradili, jak daného účesu dosáhnout i doma.

MISHA HAIR STUDIO