Misha/hair studio – RAW BEAUTY: Oáza klidu v centru velkoměsta

Interiér Misha hair studio
Redakce Luxus.cz
25. Červenec 2016
„Stvořili jsme nový prostor a společně budeme tvořit svět, kde se vlasy stávají uměním, vizí a inspirací. Svět, který dýchá a lze ho vnímat všemi smysly,“ říká Misha Čadková, letošní vítězka prestižní kadeřnické soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards a také hrdá majitelka kadeřnického studia Misha s nevšedním konceptem v duchu RAW BEAUTY, které usiluje o harmonii a klade si za cíl vytvořit uprostřed velkoměsta ostrov klidu.
Interiér Misha hair studio

Interiér Misha hair studio

„Na počátku zrodu nového konceptu byl můj příběh a posun v oblasti mého osobního rozvoje. Touha cítit se dobře. Ze zdravotních důvodů jsem hledala cesty, jak být fyzicky i duševně více v souladu s přírodou. Měla jsem potřebu sama sebe zklidnit, začít více vnímat svět kolem sebe. To, co dělám, a v jakém prostředí se pohybuji. A přirozeně přišla také potřeba stejným směrem proměnit i salon. Objevila jsem Raw Food - živou stravu, a začala se cítit dobře. Není to jen změna stravovacích návyků, změnil se celkový pohled na okolí. Nový pohled na svět.“
Výherní kolekce - kadeřník roku 2016

Výherní kolekce - kadeřník roku 2016

Filozofie salonu se tedy nese v duchu RAW BEAUTY. Cílem salonu je umožnit klientkám, aby se v něm na chvíli pozastavily, našly chvilku klidu pro sebe a odreagovaly se od rušného velkoměsta a každodenních povinností. Díky prostředí, hudbě, barvám a používaným materiálům je relaxace dokonalá a celistvá. Majitelka salonu je přesvědčena, že jen živou krásu lze hýčkat, obdivovat a vnímat ji jako umění. Totéž chce dopřát i svým klientkám. Jejím záměrem bylo vytvořit místo plné harmonie, kde dochází k přirozenému propojení vnitřního a vnějšího světa.
Výherní kolekce - kadeřník roku 2016

Výherní kolekce - kadeřník roku 2016

Unikátnost salonu tkví v přírodním designu a použitých materiálech. Hraje zde relaxační hudba, klienti si mohou vychutnat RAW snídani či pochutnat si na RAW dortíku. Je zde používána šungitová voda, která zlepšuje imunitu, posilňuje organismus a odstraňuje napětí. V hair studiu Misha dobře vědí, co to znamená být ženou, dokáží tam vnímat ženskost a užívají si ji. Salon si oblíbila také řada celebrit. Chvilku klidu si v salonu dopřeje Jolana Voldánová či herečka Lenka Zahradnická. Také my jsme se proto rozhodli tento neobyčejný salon, který se nachází v samotném srdci Prahy – na Náměstí Míru, vyzkoušet. Nyní Vám nabízíme několik poznatků, které po návštěvě salonu měla námi vyslaná klientka.
Výherní kolekce - kadeřník roku 2016

Výherní kolekce - kadeřník roku 2016

Salon je velice příjemný a otevřený klientům. Již po příchodu na Vás dýchne svojí pozitivní energií. Také jeho vybavení je komfortní, zejména masážní křesla jsou nadmíru pohodlná. Klidná atmosféra přímo sálá z personálu, jenž je milý a má velice profesionální přístup. Klientce se tu věnovali s plnou péčí a porozuměním. „Ačkoli jsem měla velice poškozené vlasy, bylo mi jemně sděleno, kde jsem péči zanedbala a na první konzultaci u dobré kávy a dortu RAW na přivítanou se mnou celý tým diskutoval o možnostech změny, mé představě a reálnému postupu k docílení oboustranné spokojenosti."
Výsledek proměny

Výsledek proměny

Při proměně získávala klientka dostatek informací, jak o vlasy pečovat, jak je upravo-vat a jaké přípravky jsou ty nejvhodnější pro její vlasy. Do proměny, která byla zároveň příjemnou relaxací, neváhal personál salonu použít veškeré novinky tak, aby došlo k co nejjemnějšímu odbarvení vlasů a vlasy byly co nejvíce chráněny. Se střihem i barvou byla klientka velmi spokojena a i nyní stále perfektně drží. Co víc si lze přát. Na závěr dodává: „Tým salonu Misha mně připravil krásně strávený čas, kdy se o mne staral s veškerou péčí. Návštěvu salonu mohu doporučit každé ženě, která se doposud obávala, stejně jako já, vrhnout do proměny.“ Podrobné informace o salonu, v němž dokáží do vlasů vetknout život, pohyb a smyslnost, naleznete na webových stránkách www.mishahairstudio.com.

MISHA HAIR STUDIO