Misha/hair studio slaví 11 let a své stálé klienty potěší dárkem!

Redakce Luxus.cz
20. Prosinec 2018

Misha/hair studio, které naleznete v Praze na Náměstí Míru 16, je velmi oblíbené vlasové studio, pro něhož jsou vaše vlasy vášní. Není jen „pouhým“ vlasovým studiem, je místem, kde vznikají umělecká díla, kde jsou vlasy vizí a neustálou inspirací.

 

Pro své exkluzivní služby se stalo Misha/hair studio známým a klienty často vyhledávaným. Ke svému 11letému výročí přináší svým stálým klientům dárek. Všichni, kteří do tohoto vlasového salónu zavítali více než jedenáctkrát, budou jím okamžitě odměněni.

 

Dárek udělá radost nejen vám, ale především těm, kteří ho vyrobili. A radost bude mít i Misha/hair studio, protože dává a pomáhá zároveň. Dárek vznikl ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové a výrobků žen z azylových domů.

Kromě toho má Misha/hair studio pro své stálé klienty zdarma zajímavou novinku, která se postará o dokonalou diagnostiku vlasu. Je jí kamera, která prozkoumá stav vlasů a pokožky. I v Misha/hair studiu totiž jdou s dobou a využívají těch nejmodernějších technologií k tomu, aby jejich služby byly lepší a lepší.

 

MISHA HAIR STUDIO