Miss Dior je ztělesněním spontánní radosti ze života současné mladé ženy

24. Květen 2017 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 15290

Jste-li elegantní, hravá a zamilovaná mladá žena, pak je přesně pro Vás stvořena parfémovaná voda věhlasného domu Dior – Miss Dior. Romantická Miss Dior vzbuzuje to, o co usiluje většina žen, o živou a hravou lásku.

Miss Dior skrývá ve svém srdci skutečné bohatství a nabízí intenzivní a překvapivý vývoj. Parfémová voda Miss Dior Chérie je cypřišovým, květinově ovocným parfémem, novým pojetím ducha značky Dior se vší impertinencí a moderností.

Miss Dior je chyprová vůně, která se postupně vyvíjí. Její cesta začíná kouzlem svěží a ovocné citrusové předehry, poté se rozvíjí do květinových tónů, nato ji zušlechťuje elegance pačuli, aby v závěru nabídla pižmové zakončení, konečné rozloučení se vzpomínkou.

Ve vůni najdete také mandarinku z Itálie. Všechny země v oblasti Středomoří pěstují mandarinkovníky, ale mandarinky nejvyšší kvality produkují jen na Sicílii. Mandarinková esence tvoří součást citrusových tónů a přináší ovocný a svěží akcent. Tóny mandarinky obsažené v hlavě parfému Miss Dior Chérie vzbuzují chuť cestovat.

Sílu a jemnost vůni přináší jasmín – symbol ženské něžnosti. Nezbytnou součástí parfemářské palety je výtažek z pačuli, rostliny pocházející z Indonésie a z Malajsie, která nesmí chybět ani zde. Tato vůně si svým podmanivým a okamžitým kouzlem získá každou ženu.

Galerie