MóDA

BOGNER SPORT FALL/WINTER 2017

12.12.2017

Dokonalý vzhled na svahu i na apres-ski místech prezentuje zimní kolekce Bogner Sport, která je zaměřena výlučně na lyžování. Oděvy v této zimní řadě využívají funkční prvky, kvalitní materiály a nápaditý design, díky němuž budete na zasněžených kopcích vždy perfektně vidět.

Bytou

Pro vánoční dárky nemusíte mířit jenom do Pařížské

4.12.2017

I když se to možná některým z vás může zdát nereálné, i na předvánočních trzích se dají ulovit designové a luxusní kousky. Musíte jen vědět, kam si to správně nasměrovat. A v tom někdy bývá háček, protože trhů je moc a některým je lepší se vyhnout. Mezi takové ale rozhodně nebude patřit MINT: Prague Fashion Market, který zve od pátku 8.

Co se bude letos nosit na sjezdovkách?

4.12.2017

Představujeme Vám trendy na sjezdovky pro letošní zimu, které přináší ve své nové lyžařské kolekci značka SPORTALM, rovnou z rakouského Kitzbuehelu.

tw4jkyfY4HE

TOD´S LIMITED EDITION BY TEREZA MAXOVÁ

30.11.2017

Světová topmodelka a filantropka Tereza Maxová spojila síly s přední obuvnickou společností Tod´s a navrhla pro příští jaro a léto exkluzivní limitovanou edici a názvem Tod´s Limited Edition by Tereza Maxova. Kolekce bude k dostání výhradně v pražském butiku Tod´s na Pařížské.

Roger Vivier: Obuv jako umělecké dílo

29.11.2017

Roger Vivier, který se narodil roku 1907, se proslavil výrobou bot, které vypadají spíše jako umělecká díla. V roce 1924 začal studovat sochařskou školu v Paříži, o dva roky později ji opustil, aby se naučil umění tvorby obuvi.

Městský styl v nových kolekcích Colmaru

14.11.2017

Městský styl nové kolekce Colmar Originals naplňuje potřebu a touhu po praktických, ale dostatečně dynamických outfitech. Kolekce je postavena na moderních technologiích, které jsou spojeny s řemeslným umem, designem a inovativními materiály. Dámská kolekce hýří nápady, jak ve střihu, tak v materiálu.

Subscribe to RSS - Móda