MóDA

Louis Vuitton bere nadcházející Mistrovství světa vážně

Jste připraveni na fotbalové mistrovství? Louis Vuitton ano!

23.5.2018

První výkop letošního fotbalového Mistrovství světa se nezadržitelně blíží a vzhledem k sledovanosti této sportovní události prvního řádu na něj zbrojí i všichni sponzoři a další partneři turnaje. Pokud žijete v představě, že se jedná pouze o pivovary, automobilky, velké bankovní domy či výrobci sportovního oblečení, jste na omylu.

BIBLOO – FASHION ZAHRADA NOVÉHO STYLU

23.5.2018

Internetový obchod BIBLOO přichází s hravým oblečením pro stávající roční období. Tak jako jaro a léto překypují barvami, stejně je tomu i u nové kolekce značky BIBLOO. Příroda a nádherné zákoutí vždy navozují dobrou náladu.

qg2jSaBayYY
Kolekce ESCADA 2018 je velmi elegantní a ženská

Nové kolekce ESCADA pro jaro a léto 2018 – inspirace legendou

18.5.2018

Od svého založení v roce 1978 byla značka ESCADA synonymem pro eleganci a výjimečný cit pro ženskost. Toto unikátní kouzlo značku katapultovalo mezi nejvýznamnější brandy mezi luxusním ženským oblečením a v dnešní době nalezneme její obchody hned ve čtyřiadvaceti zemích světa od Severní Ameriky přes Evropu až po Asii.

ROZZÁŘENÁ KOLEKCE S/S 2018 TAŤÁNY KOVAŘÍKOVÉ

30.4.2018

V překrásných prostorách hotelu Four Seasons v Praze představila svoji novou kolekci jaro/léto 2018 významná návrhářka, paní Taťána Kovaříková. Módní přehlídku shlédlo více jak 150 pozvaných hostů, akci moderovala herečka Jitka Asterová.

MINI KOLEKCE JARO/LÉTO 18 JOSEFINY BAKOŠOVÉ

25.4.2018

Kreativní ředitelka galerie Harddecore, paní Josefina Bakošová, je velmi aktivní návrhářka. V loňském roce představila kolekci IMAGO a na další se chystá na podzim 2018. To jí ovšem nestačí, a tak jako mezifázi pojala svoji mini kolekci Jaro/Léto 2018, i když ta původně v plánu nebyla.

Módní návrhář Michal Marek představil novou kolekci Alternative Future

23.4.2018

13. 4. 2018 představil módní návrhář Michal Marek v kostele Sv. Anny (Pražská křižovatka) svoji novou módní kolekci, nazvanou ALTERNATIVE FUTURE, která je určena pro ženy i muže a zahrnuje volnočasovou módu, ale i pouzdrové a společenské, či svatební šaty. Barvám tentokrát vévodí zlatá, stříbrná, smetanová a černá.

Subscribe to RSS - Móda