MóDA

BVLGARI Serpenti očima Nicholase Kirkwooda

21.9.2017

Ikonické kabelky SERPENTI FOREVER od BVLGARI s charakteristickou smaltovanou sponou ve tvaru hadí hlavy jsou interpretovány vizionářskýma očima návrháře Nicholase Kirkwooda, který se celosvětově proslavil svým odvážným přístupem k navrhování velmi ženských bot.

Natali Ruden a její úchvatné modely kolekce Ocean

11.9.2017

Natali Ruden se rozhodla svoji aktuální kolekci Ocean, která byla prezentována dne 1. června 2017 ve fóru Karlín, zdokumentovat, a tak i zvěčnit. Modely se v průběhu roku vyprodají a návrhářka poté nemá příležitost se s nimi znovu setkat, protože se stanou součástí interiéru butiku na věčný čas.

Thom Browne a jeho modely plné krejčovské inovace

7.9.2017

Thom Browne začínal svoji návrhářskou kariéru v jedné monacké společnosti. Na svoji vlastní dráhu se vydal v roce 2001, když založil vlastní značku. Hned v prvních modelech porušil všechna pravidla moderního pánského krejčovství. Podnikat začal v malém obchůdku s pouhými pěti obleky. V roce 2003 představil svou první kolekci ready-to-wear.

Podzimní kolekci Miss Juno kabelek dominují proužky

31.8.2017

Značka MAX&Co. je součástí skupiny Max Mara Fashion Group a reprezentuje to nejlepší z módy Made in Italy. Je určena ženám, které touží po osobitém stylu. Svými kreativními střihy, barvami a materiály jim umožňuje podtrhnout jejich individualitu. MAX&Co. je na trhu od roku 1986.

Kolekce Valentino Fall/Winter 2017 se vrací k myšlence gentlemana

30.8.2017

Kolekci Valentino pro podzim a zimu letošního roku navrhnul Pierpaolo Piccioli, který zaujal již svojí první sólovou kolekcí Valentino jaro/léto 2017. Piccioli je člověk, který se jen tak s něčím nespokojí, a v jeho kolekci je jakási promyšlenost znát v každém modelu.

BOGNER WOMAN FALL/WINTER 2017

28.8.2017

Zimní kolekce Bogner Woman čerpá inspiraci v kouzelných Alpách. Hlavní ideou bylo sloučit funkční módu pro lyžování a další zimní aktivity s luxusním stylem splňujícím ty nejvyšší nároky. Žena, která nosí oblečení Bogner Woman má v úmyslu přitáhnout pozornost ke své jedinečné osobnosti a to inteligentním a neformálním způsobem.

Kolekce brýlí Linda Farrow AW17 v butiku ALIZÉ

24.8.2017

Luxusní značku brýlí Linda Farrow najdete v butiku ALIZÉ. Značka založena v roce 1970 stejnojmenou návrhářkou, byla jednou z prvních společností, která povýšila sluneční brýle na nepostradatelný módní doplněk. V dnešní době Linda Farrow spolupracuje s významnými světovými designéry a jejich kolekce jsou známé řadou vintage brýlí.

THE WEEKND PŘEDSTAVUJE SVOU DEBUTOVOU KOLEKCI PUMA

23.8.2017

Abel Tesfaye a.k.a The Weeknd, tvůrčí spolupracovník a globální ambasador PUMA, představil svou očekávanou debutovou kolekci PUMA. The Weeknd je připraven ukázat světu nové styly, které odrážejí jeho osobitý styl spojený se sportovně inspirovaným designem PUMA.

Subscribe to RSS - Móda