MóDA

Givenchy jaro/léto 2018: Jeho sako. Její košile. Klučičí styl.

12.3.2018

V kolekci Givenchy pro nastávající jaro a léto debutuje návrhářka Clare Waight Keller. V kolekci souzní dostaveníčko milenců s pařížským kouzlem. Návrh Clare Waight Keller vychází ze síly duality. Odrážejí se zde oči a sluch Huberta de Givenchy a nekompromisnost jeho palety černé, tmavomodré a bílé.

1JzrJqR4x2g

Křehkou hrou s geometrií vznikla kolekce 60 degrees módní značky IMRECZEOVA

5.3.2018

Kolekce SS18 60 degrees módní značky IMRECZEOVA odráží elementárními principy geometrie v provedení, které lichotí ženským křivkám. Základní střihové prvky oděvů tvoří přímky, úsečky a ostré úhly. Roli protipólu této geometrické přesnosti hrála při vzniku kolekce inspirace krásou, půvabem a ladností ženského těla.

Impulso: Jednoduše v pohybu

1.3.2018

Lehký mořský vánek nám donesl svěží pánskou módu. Splňuje vysoké nároky na kvalitu, funkčnost a design. Inspirací této značky se stal svět jachtingu. I proto je kladen zásadní důraz na excelentní kvalitu a střihy. Seznamte se: značka Impulso vstupuje na český trh a chce nabízet to nejlepší.

COS představuje dámskou a pánskou kolekci SS 2018

28.2.2018

Kolekce COS pro jaro a léto 2018 zkoumá využití organických tvarů a přírodních materiálů. Současně je jí inspirací minulost i představy budoucnosti. Výsledkem je série moderních kousků v klasickém pojetí, které jsou modulárním způsobem zaměnitelné.

Objevte nový poklad Fendi – kabelku MON TRÉSOR

26.2.2018

FENDI představuje Mon Trésor, novou minikabelku římského módního domu typu bucket, kterou prostě v nastávajícím jaře a létě musíte mít! Název „mon trésor“, znamenající ve fracouzštině „můj poklad“, odkazuje na poklad, který má každá žena.

Exkluzivní zimní móda ve VaNa1

9.2.2018

Nově otevřený butik VaNa1 v Paláci Koruna na Václavském náměstí aktuálně nabízí exkluzivní zimní kolekce věhlasných módních značek Robert Kupisz, Kazar a Mokobelle.

Subscribe to RSS - Móda