Modernost a funkčnost v sobě dokonale spojují nové tenisky FENDI

Klára Kudrnáčová
13. Červen 2018

Společnost FENDI představuje Fancy FENDI, což je naprosto nová generace unisexových tenisek. Ty v sobě dokonale spojují modernost s funkčností ve funky FENDI stylu. Fancy FENDI, poprvé uvedené v rámci kolekcí podzim/zima 2018–19, jsou hi-tech tenisky v městském streetovém stylu, pro něž je charakteristický robustní a čistý sportovní design.

Tenisky mají siluetu zvýrazňující silnou gumovou podešev s gelovým bublinovým polštářem. Ta je složená z několika vrstev materiálů na svršku, navržených na základě velkých odborných zkušeností FENDI. Firma věnuje pozornost detailům a kloní se k experimentálnímu přístupu. Materiály jsou lehké a technické. Průsvitná síťovina a lesklé PVC se pojí jemnou kůží a semišem. Tím dostává bota futuristický a zároveň luxusní vzhled.

Fancy FENDI tenisky jsou v pánské i dámské verzi k dispozici v široké škále barevných kombinací – od odstínů tón v tónu po vícebarevné – aby se hodily k různým stylům a náladám. Od 16. července 2018 se na ně můžeme těšit v předpremiéře, kde se představí tři speciální modely s tkaničkami v přírodních paletách barev s kontrastními prvky. Chybět nebudou ani černé Fancy FENDI se stopami červené a bílé, další v odstínech šedé a hnědé nebo kombinace světle šedé a bílé s černým opatkem a zábleskem FENDI žluté na gelové bublině.

Zajímavostí je, že v teniskách Fancy FENDI nastoupilo 7 mladých talentů do funky battle, taneční bitvy, která se odehrála na střeše sídla FENDI v Římě. Hudba, talent a pozitivní vibrace v soutěži, kde tenisky Fancy FENDI přinášejí svobodu pohybu. Stačí si jen nasadit sluchátka, nazout tenisky a připravit se na beaty z jiného světa! V prodeji v buticích FENDI po celém světě a na fendi.com od července 2018.

Soutěž F is For FUNK v teniskách FENDI

Soutěž F is For FUNK v teniskách FENDI

Kontakty