MÓDNÍ EVOLUSHION KATEŘINY GEISLEROVÉ, KOLEKCE PODZIM/ZIMA 2016/17

Redakce LUXUS.cz
05. Květen 2016
Nová kolekce pro sezónu podzim/zima 2016/17 návrhářky Kateřiny Geislerové nese název EVOLUSHION. Název vyjadřuje spojení tří slov: EVOLUTION, FASHION a ADAPTATION. Tato kolekce stylově zakončila jeden z přehlídkových dní Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku.

Nádherné modely plné nápadů a zajímavých střihů, opět ukázaly, jaká kreativita se ukrývá v Kateřině. Designérka je známá svou originální tvorbou. Nechává látku urcit svuj smer vrstvením a přikládáním na krejčovskou pannu. Vznikají tak velmi originální kousky.

Na molu se objevily rovné unisex kabáty, které v kombinaci s páskem připomínali styl 50. let. Topy vzniklé z vize kalhot, kde rukávy halenky jsou nohavice a vše je celkově tvořeno s asymetrií kompozičních prvků a linek zdůrazňujících tělo a dynamiku celého modelu. K vidění byly také kožené i vlněné návleky a vlněné nákrčníky.

V použitých materiálech se vedle kvalitní vlny, kašmíru, viskózy a mohéru nově objevuje i příze, s níž Kateřina Geislerová pracuje vůbec poprvé. „Móda je důležitá, protože nám umožňuje najít svůj styl a svým stylem můžeme ukázat naší přirozenost a nechat absolutně vyznít naši osobnost, " uzavírá Kateřina Geislerová.