Módní krejčovský salon LORAM: tradiční krejčovská práce a kvalitní trendy materiály

Klára Kudrnáčová
20. Srpen 2019

Značka LORAM byla založena v roce 2011 s vizí navrhovat a šít dámskou a pánskou business módu na míru. Krejčovský salon a značka LORAM v sobě snoubí tradiční krejčovskou ruční práci a kvalitní trendy materiály. Návrhy přímo na míru pro váš každodenní pracovní den nebo večerní příležitost navrhuje návrhářka a majitelka v jednom, Alena Tučková, která i po celou dobu dohlíží na zpracování oděvu. 

LORAM  je zakázkové krejčovství, které se pyšní vlastní výrobou. Veškeré zakázky šije pod dohledem zkušených krejčích ve vlastní krejčovské dílně v Praze na Vinohradech. Specializuje se především na šití pánských obleků, kabátů a košil na míru, ale též šije pro dámy svatební a společenské šaty i jiné oděvy na míru. Zajišťuje také kompletní servis krejčovských úprav, oprav a čistírny pro vaše oděvy. Přání klientů plní s láskou k práci a precizně do posledního detailu. Jednou až dvakrát za rok také představuje malé autorské kolekce vlastních trendů. Nově se na jejich práci můžete podívat i v nově otevřeném salonu v Přemyslovské ulici.

 

Výroba perfektně padnoucích obleků probíhá ve vlastní krejčovské dílně a s precizností odborníkům vlastní. Zkušení krejčí sází především na kvalitní materiály a trendy design a s láskou pro vás tvoří na míru vše, na co si vzpomenete. V krejčovském salonu LORAM není nic nemožné. V LORAM proto výhradně používají prvotřídní materiály z Anglie, Itálie, Belgie a Francie, ale také materiály vyráběné v České republice.

LORAM není jen váš osobní krejčí, ale také stylista a poradce.

Krejčovský salon LORAM se specializuje nejen na návrhy a šití na míru, můžete si zde nechat upravit jakýkoliv oděv - například zkrátit džíny, našít nový zip na bundě, ale také třeba upravit oblíbený, avšak již nepadnoucí oblek, který lze navíc ozvláštnit našitím nových knoflíčků, aby byl zase neokoukaný a jako nový.

Oblek na míru

Pánský oblek, blejzr, kalhoty nebo kabát musí padnout naprosto dokonale, proto šijí obleky na míru a ručně metodou BESPOKE. Pro tuto metodu šití neexistuje žádný fyzický vzor, podle kterého oděv musí vypadat. Šije se tedy přímo podle měr a přání zákazníka. Tento proces je velmi náročný a vyžaduje šikovné ruce krejčího, kterých mají v Loramu několik. Prvotřídní materiály si může klient také doplnit vlastním motivem podšívky.

V salonu LORAM vám takový oblek zhotoví na tři zkoušky během jednoho měsíce.

Pokud zrovna nešijí pro vás, tvoří zkušení krejčí malosériové kolekce pro několik módních návrhářů. Máte-li chuť inspirovat se nevšedními trendy obleky, nahlédněte do e-shopu, kde si z pohodlí domova vyberete sako, košili, celý oblek či svatební a společenské šaty dle vašich preferencí. Chcete-li se něco přiučit, máte možnost nahlédnout pod ruce pravých odborníků v rámci zakoupení jednoho ze tří krejčovských kurzů. Cena kurzu se pohybuje od 3900 Kč do 6900 Kč. Krejčovský salon LORAM je určený pro všechny, kdo se ve svém oblečení rádi cítí komfortně!