Módní návrhář Michal Marek představil novou kolekci Alternative Future

Redakce
23. Duben 2018
13. 4. 2018 představil módní návrhář Michal Marek v kostele Sv. Anny (Pražská křižovatka) svoji novou módní kolekci, nazvanou ALTERNATIVE FUTURE, která je určena pro ženy i muže a zahrnuje volnočasovou módu, ale i pouzdrové a společenské, či svatební šaty. Barvám tentokrát vévodí zlatá, stříbrná, smetanová a černá. Oblečení doplňují módní ledvinky Michala Marka a šperky umělkyně Mila Zila. Kolekce je velmi minimalistická, avšak velmi ženská.

Módní kolekci představil návrhář vskutku velkolepě. Přehlídce přihlížela stovka hostů, zúčastnilo se jí mnoho známých tváří od modelek až po herečky. Přišly například Aneta Vignerová, Monika Štiková, módní kritička Františka Čížková či herečka Nela Boudová. Nechyběl ani zpěvák Sámer Issa nebo česká „barbie“ Gabriel Jiráčková a další.

„Jsem nadšen z velké účasti i ze samotného výsledku celého večera, lidé se opravdu bavili a soudě podle reakcí odcházeli nadšení“, sděluje své bezprostřední pocity návrhář. Hlavními tvářemi dámské kolekce jsou modelka Kateřina Wohlmann Votavová a Lucie Kolínková Marková. Na mole však nechyběl ani nejkrásnější muž planety Tomáš Martinka nebo muž s nejkrásnějším tělem na světě Michal Gajdoschek. Večerem prováděl model a moderátor Jan Vurm, o hudební podklad se postarali DJ´s Rob Smile a JR.Schwing. Florální instalace a výzdoba kostela byly dílem květinové designérky Barbory Dürschmidové, koncept celé prezentace spojoval módu s uměním, prostorem a hudbou včetně make-upu a vlasového stylingu modelek.