NEWS & ARTICLES

Módní trendy versus OCTO CODES...aneb Následuj svou duši

ARTICLE BY

Doba je příznivá. Kampaně vyhlášených značek hlásají: Buď svá! Ukaž své pravé já! Výběr je tak rozmanitý. Od sportovních, romanticky pastelových, sofistikovaně uhlazených, hravých etno či dravě rebelských modelů, po metalicky hvězdnou záplavu luxusu.
Jak ale vybrat to, co nám opravdu sedí? Chce to nějaký klíč...
"Ukázat své pravé já​" nemusí být jen prázdné klišé. Pokud víme, kdo jsme, a vyjadřujeme to i navenek, dává nám to obrovskou sílu. Okolí vnímá naši osobnost jednoznačně a umí číst naše signály. Pokud si například v duši romantická princezna obleče těžké boty a křivák, je jedno, jaká je to značka a kolik za to utratila. Může být "trendy" a přesto to nebude ona. Vnitřně jí to ublíží, protože ji lidi budou vnímat jako úplně jinou bytost. Někdy to děláme na svou obranu. Přesto nám to škodí, když své JÁ nenecháme zářit na povrchu.

Nekonvenční módní návrhářka Táňa Havlíčková při své dlouholeté praxi v módním světě objevila klíč - metodu, která spojuje naši vnitřní podstatu s tím, v jakém stylu má být náš vnější projev. Metoda 8 stylů ( OCTO CODES)​ vám pomůže najít si ten svůj. Zjistíte, zda jste spíš romantická, elegantní, okázalá, avantgardní, sportovní, ležérní, nekonvenční či extravagantní. Většina z nás má jeden primární styl daný už od přírody. K tomu si neseme bonus z jiného stylu, vzniklý zejména ovlivněním rodiny a okolí. Když ho objevíte, bude orientace v módních trendech už hračka.

Najdete si své oblíbené značky a návrháře, u nichž získáte pocit, že jsou kolekce tvořeny jen a jen pro vás. Konec šatům, které jen visí ve skříni. Táňa tuto metodu sdílí již s tisíci ženami na osobních seminářích a v online kurzech, vysílá webináře, či proměny na tv Relax, píše knihy.
Nyní máte jedinečnou příležitost se s nimi seznámit na živo během celodenní konference OCTO CODES FORUM ORBIS 17.6.2017 ve velkém sále Lucerny v Praze​. Na programu bude nejen představení metody, ale zejména osobní příběhy žen, které díky OCTO CODES našly nový směr svého života.

Módní přehlídka pro všechny příležitosti dle stylů. Ukázka líčení pro jednotlivé typy, představení obchodního portálu, rozděleného podle stylů, křest nové Tániny knihy, doprovodný prodejní workshop a dárečky pro všechny účastnice. V tuto chvíli můžete ještě zakoupit zvýhodněné dvouvstupenky pro sebe a svou kamarádku a užít si s námi úžasný den plný ženské energie. Vstupenky jsou dostupné na www.tanahavlickova.cz/octo-codes-forum-orbis/, nebo na portálu Ticketpro.cz. Další informace naleznete na www.tanahavlickova.cz.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

TÁŇA HAVLÍČKOVÁ - OCTO CODES
602 281 087
info@tanahavlickova.cz
Tržiště 372, Praha

Firemní články

17. června se v Lucerně konala konference OCTO CODES FORUM ORBIS

14.7.2017

OCTO CODES je autorská metoda módní návrhářky Táni Havlíčkové. Dle své dlouholeté zkušenosti rozděluje ženy do osmi stylů. Nejde jen o oblečení, ale zejména o to, kým jsme. Důležité je, aby se lidé na vnější úrovni chovali stejně, jako jsou uvnitř sami sebe.

Módní trendy versus OCTO CODES...aneb Následuj svou duši

19.4.2017

Doba je příznivá. Kampaně vyhlášených značek hlásají: Buď svá! Ukaž své pravé já! Výběr je tak rozmanitý. Od sportovních, romanticky pastelových, sofistikovaně uhlazených, hravých etno či dravě rebelských modelů, po metalicky hvězdnou záplavu luxusu.
Jak ale vybrat to, co nám opravdu sedí? Chce to nějaký klíč...

MÓDA A DUŠE ANEB KLÍČ K SOBĚ“

29.3.2016

Úžasná kniha Táni Havlíčkové „Móda a duše aneb Klíč k sobě“, je určena všem, kteří každý den váhají, zda se oblékat jako rozkvetlá louka anebo spíše šedá myš. Známá módní návrhářka, mentorka a vizionářka, vyučující Metodu 8 stylových klíčů, vás navede, jak se lépe rozpoznat ve stylu, který k vám a vašemu nitru náleží.