MOËT & CHANDON PŘEDSTAVUJE SÉRII ROSÉ CAPSULE COLLECTION

Redakce
27. Únor 2018
Čtenost článku je: 17585 [?]
Moët & Chandon, přední výrobce šampaňského na světě, představuje novou sérii Rosé Capsule Collection 2018, nekonvenční a moderní poctu Madame de Pompadour, mimořádně vlivné osobnosti 18. století, která stála za úspěchem značky Moët & Chandon na francouzském královském dvoře. Odvážně řešená láhev, nabízená v limitované sérii, k nám ducha těchto extravagantních dob přináší, ovšem v ryze současném stylu.

Madame de Pompadour byla vlivnou důvěrnicí krále Ludvíka XV. Patřila k prvním znalkyním a milovnicím francouzského šampaňského a postarala se o jeho oblibu v nejvyšší společnosti. Podle legendy jednou prohlásila, že šampaňské je jediné víno, po němž žena zkrásní.

Poctu této dámě, která působila jako arbitr vkusu v umění, v literatuře, v designu interiéru i v životním stylu, skládá série Rosé Capsule Collection 2018. Láhev z limitované edice má na vinětě motivy z královského maškarního plesu. Nejvýraznější postavou je markýza v popředí, kterou doprovází nerozlučná suita: žena v paví masce, dívka oblečená v kabaretním stylu a svůdný gentleman s rock’n’rollovou vizáží. Dalším výrazným grafickým motivem nové série Rosé Capsule Collection 2018 jsou růže. Některé postavy je drží v ruce, některé v ústech. Grafika tak rozvíjí styl známý z oblíbené série Rosé Impérial.

Speciální série Moët & Chandon Rosé Capsule Collection 2018 je k dostání ve vybraných podnicích a specializovaných vinotékách. Láhev se výborně hodí k oslavě životních jubileí, k romantickým chvilkám i ke spontánním rodinným setkáním.

MOET & CHANDON CHAMPAGNE