Moët Ice Impérial přichází s růžovým šampaňským k podávání na ledu

Redakce
22. Červen 2016
Čtenost článku je: 15267 [?]
Moët & Chandon je nejvyznávanějším a nejžádanějším šampaňským na světě. Jedná se o nejprestižnější značku v oblasti Champagne a Cognac. Podnik, který byl založen roku 1743 vinařem Claude Moëtom, dnes má 1 000 hektarů vinic a ročně vyprodukuje asi 26 milionů flašek. Jeho šampaňské, které je zrozené „assemblage“ víc jak dvou stovek vín, zraje dvakrát déle, než vyžaduje zákon.

Svým Moët Ice Impérial stylovým způsobem porušuje pevně stanovená pravidla ve světě šampaňského. Jedná se o první šampaňské v historii, které bylo vytvořeno speciálně proto, aby jeho jedinečné vlastnosti a chuť vynikly na ledu. Je zosobněním podstaty značky, která je oslavována pro svého inovátorského ducha a snahu šířit kouzlo šampaňského po celém světě.

Moët Ice Impérial Blanc si nejlépe vychutnáte se třemi kostkami ledu nebo v kombinaci s čerstvými ingrediencemi, které pomohou vyniknout originální chuti. Doporučujeme snítku máty, kůru z limetky nebo bílého grapefruitu, zázvor nebo okurku. Moet Ice Imperial Blanc koupíte ve specializovaných obchodech nebo prodejnách Makro za 1 320 korun.

Novinkou pro letošní rok je Moët Ice Impérial Rosé. První a jediné růžové šampaňské vytvořené speciálně k podávání na ledu, které přináší intenzivní ovocné potěšení a svěžest dotvářející kouzlo letních momentů. Za láhev tohoto luxusního šampaňského zaplatíte 1 710 korun, v distribuci jej mají specializované prodejny.

MOET & CHANDON CHAMPAGNE