Montblanc Emblem Absolu, toaletní voda s úchvatně mužskou podobou

22. Červen 2017 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 18129

Na značce Montblanc je podepsána historie. Historie, která promlouvá k nositelům značky svojí tradicí, vášní, uměním, řemeslem, ale také láskou k ušlechtilým materiálům a precizností. Preciznost je u Montblancu uvedena do pohybu, aby ve svých produktech dosáhl dokonalosti. Ke stejnému ohledu na hodnoty a tradice vznikají parfémy Montblanc. Jsou střídmými a elegantními kreacemi, které stavějí do centra pozornosti detail a přesnost.

Novinkou letošního roku je toaletní voda Emblem Absolu. Vychází z olfaktivní charakteristiky původní vůně Emblem, při její tvorbě byl však kladen větší důraz na hřejivější, živější a více dřevité stránky.

Neodolatelnou mužnost v hlavě vůně vytahuje kořenitá a živelná svěžest kardamonu společně s výbušnou výrazností mandarinky. Obě složky lehce flirtují se šťavnatým dotekem hrušky. V srdci vůně lze cítit osvěžující nádech růžového pepře, který je podpořen hypnotickou chvějivostí levandule. Právě ona dodává vůni aromatickou hloubku.

Tuto živelnou svěžest přikrývá hrst ovoce oslazeného medem, které ji zahřeje a doplní svojí fascinující smyslností. Mysteriózní a charismatický charakter pačuli se proplétá s bohatou dřevitou vůní křišťálového mechu. Za hřejivý a silný kontrast může Vetiver, díky kterému tato toaletní voda získává úchvatně mužnou podobu.

Galerie