MONTBLANC HERITAGE – HODINKY INSPIROVANÉ OBJEVNÝMI CESTAMI

18. Květen 2015 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 17157

Švýcarská značka Montblanc, vyznačující se mimořádnou precizniostí hodinářské práce a chronometrických klenotů, přináší novinky z úspěšné kolekce Heritage. Tentokrát se nechala se inspirovat mořeplavcem Vasco da Gama a jeho odvážným cestovatelským duchem.

Nádherně zdobená kolekce Heritage Chronométrie ve dvou limitovaných liniích spojuje špičkové švýcarské řemeslné práce s mnohaletou tradicí značky Montblanc. Kolekce zahrnuje hodinky s duálním časovým pásmem (Dual Time), nabízí také kalendáře s mechanickými ukazateli a roční kalendář.

Heritage Chronométrie ExoTourbillon Minute Chronograph Vasco da Gama Limited Edition 60 Design noční oblohy jižní polokoule poseté zářivými hvězdami, kde na dvanácté hodině září diamant ve tvaru hvězdy Montblanc, je limitovaný pouhými 60ti kusy - počet členů odvážné posádky lodi Sao Gabriel, která je zpodobněna na safírové zadní straně hodinek provedených v 18ti karátovém bílém zlatě.

Montblanc Heritage Chronométrie Quantième Annuel Vasco da Gama Limited Edition 238 Na první pohled upoutá především jedinečné zpodobnění zlatého měsíce na noční obloze. Edice, vyrobená z 18ti karátového červeného zlata, je omezena počtem 238 kusů (nadmořská výška mysu Cape Point – důležitého místa při objevitelské cestě Vasco da Gamy). Linie z nerezové oceli počtem 316 kusů odkazuje na počet dní, po které se plavil z Portugalska do Indie. Hodinky Montblanc Heritage jsou k dostání v butiku Montblanc v Pařížské ulici 9, Praha 1.

Galerie