Mrazivá pomsta

Redakce Luxus.cz
12. Červenec 2019

Mrazivá pomsta je akční drama letošního roku, která se řídí heslem „NEJLÉPE CHUTNÁ DOBŘE VYCHLAZENÁ“. Od 10. 7. 2019 je k dostání i ve formátu Blu-ray.

Magic Box

Magic Box

Vítejte v Kehoe, luxusním lyžařském středisku ve Skalistých horách. Je 20 stupňů pod nulou a přituhuje. Místní policie se tu zrovna nepředře, ale to jen do chvíle, kdy někdo zavraždí syna řidiče sněžného pluhu Nelse Coxmana (Liam Neeson). Nels se rozhodne, že vraždu na rozkaz drogového magnáta Vikinga (Tom Bateman) nenechá bez následků. Hnán zběsilým vztekem a po zuby ozbrojen, pustí se do likvidace celého kartelu. Zločin zná sice jen z detektivek, ale to mu nebrání v zabíjení jednoho po druhém. Jak přibyvají mrtvoly, rozhoří se válka mezi Vikingem a jeho odvěkým rivalem Bílým Býkem (Tom Jackson), krutým, ale oduševnělým indiánským mafiánským bossem. Vypadá to, že bílé svahy městečka brzy zalije temná červeň. 

Vedle zmíněných herců zde hrají: Laura Dern, Emmy Rossum, William Forsythe, Julia Jones, Domenick Lombardozzi, Raoul Max Trujillo, John Doman a další. Režie filmu se ujal Hans Petter Moland, kamery Philip Øgaard a scénáře Frank Baldwin. Autorkou původního scénáře je Kim Fupz Aakeson.

Magic Box