my.pled: Není nic příjemnějšího než se zabalit do teplíčka a stále vypadat žensky!

Redakce Luxus.cz
05. Září 2018

Za vznikem české značky my.pled vyrábějící originální plédy stojí Kateřina Samková, která ji založila roku 2014. Jak sama říká: “Vždy jsem nosila šátky, pashiny, různé přehozy či plédy, protože miluji volnost pohybu. Žádné rukávy, co táhnou a mačkají mě, žádné svetry přes hlavu, co mi ničí účes a make-up. Mám ráda jednoduchost, volnost a eleganci.“

Protože ji nabídka současného trhu neuspokojovala, rozhodla se ji realizovat sama. Spolu s oděvním designérem Janem Šimrou po tři roky vyvíjeli rozmanité střihy, zkoušeli různé látky a hledali takové řešení, aby my.pled oslovila každou ženu. Vynaložené úsilí mělo smysl. Vzniklo přes 20 různých typů střihu plédu a přes 10 možností různých pomocných úchytů. O tři roky později do týmu přišla Helena Harabinová, která doplnila tým my.pled o člověka, který ženám má co nabídnout.

První novinkou v podzimní kolekci je svetrový pléd, který můžete nosit místo svetru. Prostě pléd jen přehodíte a jdete do víru města. Už žádné obepnuté svetry a kvůli nim zmačkané košile, šaty, zničený účes a make-up. A hlavně se pod pléd schová i to, co schovat chceme.

Druhá novinka přinese plédy, které mají zajímavé originální zapínání, takže je můžete nejen přehodit, ale i zapnout. Díky tomu vytvoříte skoro “poncho”. Variabilita zapínání a přehazování vás bude bavit stejně, jako všechny my.pled plédy.