Mysteriózní horor matka!, zatím poslední počin Darrena Aronofského

Redakce
26. Únor 2018
Matka! Je horor od Darrena Aronofského, věhlasného scénáristy a režiséra, který mimo jiné režíroval úspěšný film Černá labuť. Ve filmu hrají držitelé Oscara® Jennifer Lawrence* a Javier Bardem, kteří zde podávají zdrcující výkony.
Magic Box

Magic Box

Matka! otřásla diváky i kritiky po celém světě. Aronofského „dosud nejodvážnější film“ (Ben Crol, Indieware), „temně vzrušující“ (Justin Chang, Los Angeles Times) psychologický thriller vám rozbuší srdce a znejistí mysl! Režisér za něho dostal na festivalu Venezia IFF Zlatého lva za nejlepší film.

Jennifer Lawrence hraje těhotnou ženu, která se snaží zaměstnat v obrovském neznámém domě. Je zcela pohlcena jeho renovací. Její nový starší manžel (Javier Bardem) je úspěšný spisovatel, uznávaný po celém světě. Oba dva se navzájem hluboce milují, ale jejich dny jsou plny napětí. Hromadí se v nich malá nedorozumění a mnohdy to vypadá, že se tito novomanželé chtějí navzájem pozabíjet. A pak se objeví hosté. Ona je úzkostná a zranitelná, chce být se svým manželem jen sama. Nechápe, proč do jejich domu přivítal cizince a proč je tak netečný k tomu, co ona potřebuje. Sice to může vypadat jako menší rodinný konflikt, ale ve skutečnosti bude mít fatální důsledky…

Firemní články

2018

2017

Seznam událostí

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor