Na léto si pořiďte lucernu nebo lustr v boho stylu

Klára Kudrnáčová
10. Červenec 2018

V létě se všichni cítíme lépe, více sami sebou, rádi se obklopujeme originálními dekoracemi a milujeme romantickou atmosféru. Proto Le Patio ve své letní kolekci nabízí velký výběr luceren v přírodním eko stylu, originální boho modely, nebo ty, které vám vykouzlí atmosféru Středomoří. Novinkou jsou vzdušné lustry a lanterny Calypso z háčkovaných kovových drátů.

Lucerny, lucerny a zase lucerny

Lucerny zažívají u svých fanoušků velký comeback. Stávají se stále oblíbenějším doplňkem nejen našich zahrad, teras a balkónů, ale v případě špatného počasí je jednoduše přeneseme do interiérů a užíváme si jejich magickou atmosféru doma. Nová kolekce Le Patia nabízí výběr z několika stylů.

Lucerna Enliane, 2 950,- Kč

Lucerna Enliane, 2 950,- Kč

Máte rádi přírodní, ekologické materiály? Pak vás jistě zaujme dřevo kombinované s kovem nebo lucerna ze štípaného bambusu. Kovové perforované lucerny s patinou vycházející z marockého stylu nebo bílé modely evokující svou atmosférou dovolenou ve Středomoří. Zajímavým dojmem působí i lucerny v boho stylu z háčkovaných kovových drátů jménem Calypso.

Lucerna Rosacce, 3 800,- Kč

Lucerna Rosacce, 3 800,- Kč

Kolekce designových lustrů a lanteren ze splétaných kovových drátků, které vypadají jak háčkované, se ne nadarmo nazývá Calypso. Ať už vám název připomíná bájnou nymfu Kalypsó nebo loď slaveného oceánografa Jeana-Jacquese Cousteaua, je jasné, že tato svítidla budou milovat všichni, kdo mají dobrodružnou cestovatelskou duši a milují populární boho styl.

Lustr Calypso Blue kovový, 4 500,- Kč

Lustr Calypso Blue kovový, 4 500,- Kč