NEWS & ARTICLES

Na místě brownfieldu vykvete Sakura – nový projekt developerské skupiny T.E

ARTICLE BY

Developerská skupina T.E zahájila stavební práce na svém v pořadí třetím pražském projektu, tentokrát s názvem Sakura. V českém i celoevropském kontextu netradiční forma spojení domu a zahrad vznikne v Praze 5 na místě brownfieldu – vyhořelého a nefunkčního plaveckého bazénu. Projekt pracuje se zelení nejen horizontálně, v podobě zahrad a privátního parku s funkčními zónami, ale také vertikálně, jejím přímým kontaktem s budovou.

Kromě 67 nádherných bytů nabídne Sakura i komerční prostory o celkové ploše téměř 400 m2, které se promění v obchod s potravinami a bistro či kavárnu. Sakura poskytne široký výběr jednotek o různých plochách a dispozicích. Rozkvetlý bytový komplex přinese do tradiční pražské rezidenční čtvrti světovou architekturu renomovaného londýnského studia Jestico + Whiles.

Samozřejmostí je například automatická závlaha ve všech zahradách, balkonech či terasách, třívrstvé dřevěné podlahy, podlahové topení, uzavřené soukromé garáže v podzemí nebo velkoplošná okna bez příček pouze s tmelenou spárou. Pro obyvatele jsou připraveny i speciální funkční doplňky – například sprcha na psy či umývárna pro kola a automatická sekačka ke každé zahradě.

Všechny byty na Sakuře poskytnou dostatek okolní zeleně v podobě obrostlých balkonů či teras, intimních venkovních zahrad, nebo velkorysých zelených střech. Mimo to budou moct rezidenti využívat soukromý park rozdělený do několika specifických zón.

Noví majitelé mohou využít konzultací s architekty londýnského ateliéru Jestico + Whiles. Developer bude dále dva roky po kolaudaci na své náklady obstarávat péči o rostliny, aby se rezidenti mohli plně soustředit na zabydlení. Zajištěna bude také 24hodinová recepce a služby concierge.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

*T.E Development Group s.r.o.
00420601391440
katerina.kudlikova@t-e.cz
River Business Centre, Strakonická 1199/2d, Praha

Firemní články

Na místě brownfieldu vykvete Sakura – nový projekt developerské skupiny T.E

31.5.2017

Developerská skupina T.E zahájila stavební práce na svém v pořadí třetím pražském projektu, tentokrát s názvem Sakura. V českém i celoevropském kontextu netradiční forma spojení domu a zahrad vznikne v Praze 5 na místě brownfieldu – vyhořelého a nefunkčního plaveckého bazénu.