Na postelích Royal Comfort se skutečně královsky vyspíte

Redakce
16. Duben 2018
Firma Royal Comfort s.r.o. dováží od roku 2012 luxusní postele a matrace z Ameriky. Jedná se o značky King Koil a Serta. Obě značky jsou nejen v USA považovány za naprostou špičku v segmentu kvalitních postelí a patří mezi 5 největších výrobců v USA. U nás jsou k prohlédnutí a vyzkoušení v showroomech Royal Comfort, a to v Praze, Karlových Varech a Brně nebo v Hradci Králové. Na Slovensku je můžete navštívit v Bratislavě pod firmou Koratex, která obě značky zastupuje.

Jak napovídá název firmy, jedná se o skutečně královský komfort spánku od předních světových výrobců, kteří mají za sebou více než sto let historie, mnoho výrobních závodů po celém světě a spousty nejluxusnějších hotelových i rezidenčních projektů. Zajímavostí jsou čela postelí, která mohou dosahovat výšky až 250 centimetrů.

Firma nenabízí pouze matrace a postele, spolupracuje také s německou firmou Műhldorfer. Ta dodává kvalitní polštáře a přikrývky z prachového peří, které nemají na českém trhu konkurenci. Royal Comfort spolupracuje například i se švýcarskou firmou Christian Fischbacher, jež se zabývá výrobou luxusního designového povlečení s tradicí téměř 200 let. Samozřejmostí je perfektně vyškolený personál, který dokáže poradit opravdu komukoliv. Naprostá spokojenost zákazníků je cílem firmy.