NEWS & ARTICLES

Na postelích Royal Comfort se skutečně královsky vyspíte

ARTICLE BY

Firma Royal Comfort s.r.o. dováží od roku 2012 luxusní postele a matrace z Ameriky. Jedná se o značky King Koil a Serta. Obě značky jsou nejen v USA považovány za naprostou špičku v segmentu kvalitních postelí a patří mezi 5 největších výrobců v USA. U nás jsou k prohlédnutí a vyzkoušení v showroomech Royal Comfort, a to v Praze, Karlových Varech a Brně nebo v Hradci Králové. Na Slovensku je můžete navštívit v Bratislavě pod firmou Koratex, která obě značky zastupuje.

Jak napovídá název firmy, jedná se o skutečně královský komfort spánku od předních světových výrobců, kteří mají za sebou více než sto let historie, mnoho výrobních závodů po celém světě a spousty nejluxusnějších hotelových i rezidenčních projektů. Zajímavostí jsou čela postelí, která mohou dosahovat výšky až 250 centimetrů.

Firma nenabízí pouze matrace a postele, spolupracuje také s německou firmou Műhldorfer. Ta dodává kvalitní polštáře a přikrývky z prachového peří, které nemají na českém trhu konkurenci. Royal Comfort spolupracuje například i se švýcarskou firmou Christian Fischbacher, jež se zabývá výrobou luxusního designového povlečení s tradicí téměř 200 let. Samozřejmostí je perfektně vyškolený personál, který dokáže poradit opravdu komukoliv. Naprostá spokojenost zákazníků je cílem firmy.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

*Royal Comfort
+420778000797
info@royalcomfort.cz
Moskevská 1796/64, Karlovy Vary

Firemní články

To nejlepší pro spaní nabízí Royal Comfort

11.8.2017

Společnost Roayl Comfort nabízí to nejlepší pro spaní. Mimo jiné také luxusní americké postele od firmy King Koil, která je předním světovým výrobcem luxusních postelí na míru v designu dle přání zákazníka. Firma King Koil udržuje své výhradní postavení na trhu především díky individuálnímu designu lůžek s důrazem na každý detail.

Na postelích Royal Comfort se skutečně královsky vyspíte

16.4.2018

Firma Royal Comfort s.r.o. dováží od roku 2012 luxusní postele a matrace z Ameriky. Jedná se o značky King Koil a Serta. Obě značky jsou nejen v USA považovány za naprostou špičku v segmentu kvalitních postelí a patří mezi 5 největších výrobců v USA.