NEWS & ARTICLES

Náboj Brendona Burcharda je výborným návodem k aktivování našich pohonných sil

ARTICLE BY

Náboj je kniha Brendona Burcharda, jejíž podtitul zní Aktivování deseti lidských pohonných sil, které vás naplní životem. Jak již název napovídá, tato novinka letošního roku od nakladatelství Synergie se zabývá osobním rozvojem.
Autor knihy Zlatá vstupenka prodělal těžkou automobilovou nehodu, od které zasvětil svůj život tomu, že pomáhá jednotlivcům, týmům a organizacím provádět pozitivní změny. A očividně se mu to daří, protože je jedním z nejvyhledávanějších motivátorů a životních koučů.

Kniha Náboj konfrontuje naše vlastní představy o tom, co nás jako lidi pohání vpřed. Dle Burcharda jediným způsobem, jak významně zvýšit kvalitu našeho života, je aktivace deseti lidských pohonných sil, kterými jsou naše touhy po aktivnějším řízení, změně, výzvách, tvůrčím vyjádření a vědomí. Formují všechno, co si v životě myslíme, cítíme a co děláme, takže jejich pochopení a ovládnutí je pro náš úspěch zásadní. Nejrychlejší cesta k plně nabitému životu je jejich opakování. Brendon vymyslel tzv. „aktivátory“ lidského prožívání – sérii jednoduchých opatření, díky nimž můžete radikálně zvýšit hladinu energie, zájmu a naplnění ve vašem životě.
Brendon nám ve své velmi povedené knize objasňuje způsob, jak strategicky a inteligentně aktivovat deset lidských pohonných sil, abychom dosáhli jedné věci, kterou všichni chceme: ŽIVOTNÍ NÁBOJ! Věřte, že po jejím přečtení najdete nový vnitřní náboj, který bude mnohem silnější, než jste si kdy dokázali představit.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Synergie Publishing SE
777 822 028
info@synergiepublishing.com
Karla Engliše 3211/3, Praha

Firemní články

S koněm mezi světy, kniha blahodárném spojení člověka a tohoto ušlechtilého zvířete

13.1.2017

Letos byla vydána kniha s názvem S koněm mezi světy od Lindy Kohanov. Její podtitul zní Cesta k rozvíjení intuice, vědomí a síly s pomocí koní. Na celkem 248 stránkách se dozvíte spoustu informací, které Vám dopomohou k osobnímu rozvoji, k tomu, abyste se cítili lépe.

Správné otázky z nás udělají vědomé kapitány vlastního života

9.1.2017

Letošního roku vyšla kniha již nežijící autorky Debbie Ford, která byla mezinárodně uznávaným odborníkem v oblasti osobní transformace. Kniha vznikla na základě jejích inovačních a jedinečných vzdělávacích programů trénováním a vedením lidí tak, aby dosáhli svých cílů, překonali svá omezení a aby je volby, které udělají, vedly dopředu.

Paleo, cesta ke zdraví – kuchařka inspirovaná zásadami paleo stravy

1.12.2016

Autorkou této novinky letošního roku je Irena Macri. Kniha je založena na myšlence, že čistá a přirozená strava výrazně prospívá zdraví a pomáhá předcházet civilizačním chorobám.

Orgasmická meditace, kniha o umění ženského orgasmu

22.11.2016

Autorkou této knihy o sexu, která čítá 207 stran, je Nicole Daedone, americká autorka, jež přednáší o ženské sexualitě. Kniha není jen o sexu. Díky ní se dozvíte, jak v novém světě začít fungovat. Nabízí nový způsob navazování vztahů s lidmi, ale i životem jako takovým.

Náboj Brendona Burcharda je výborným návodem k aktivování našich pohonných sil

7.10.2016

Náboj je kniha Brendona Burcharda, jejíž podtitul zní Aktivování deseti lidských pohonných sil, které vás naplní životem. Jak již název napovídá, tato novinka letošního roku od nakladatelství Synergie se zabývá osobním rozvojem.

Shiatsu – teorie a praxe

14.9.2016

Letošního roku vyšel překlad již třetího, rozšířeného vydání jedné z nejlepších knih o shiatsu vůbec. V této knize, kterou vydalo nakladatelství Synergie, Vás autorka přehledným a srozumitelným způsobem seznámí s teorií zen-shiatsu, teorií pěti elementů a tradiční čínskou medicínou.

Rok vědomého života inspiruje k naplněnému žití

24.8.2016

Rok vědomého života je kniha autora Gay Hendrickse, jejíž podtitul zní 365 inspirací pro naplněný a smysluplný život. Kniha se zabývá sebepoznáním a osobním rozvojem, vydalo ji nakladatelství Synergie. Inspiruje Vás k zamyšlení se nad otázkami našeho já, našeho směřování a toho, jaký chceme žít život a jaké je naše poslání.

PROČ JSOU NĚKTEŘÍ LIDÉ ÚSPĚŠNĚJŠÍ NEŽ JINÍ?

11.4.2016

100 zákonů obchodního úspěchu vám dá zajisté odpověď. Úspěch je odměnou za snahu, která není zcela zadarmo. Úspěch rozhodně není zázrak a ani nespoléhejte na štěstí. Brian Tracy vás postupně v této knize seznámí s poselstvím zákonů, díky kterým se můžete stát úspěšní.

ODHALTE PROČ JE BDĚLÁ POZORNOST LEPŠÍ NEŽ ČOKOLÁDA

8.4.2016

Příručka spisovatele Davida Michieho dává nahlédnout do tajů o skutečné podstatě bdělé pozornosti. Určitě vás zajímá, jak se dá praktikovat bdělá pozornost, co to vlastně, jak ji dosáhnout. Pomůže vám lépe čelit stresu a dokonce zvýší vaši pracovní výkonnost. Má také pozitivní účinky na zbavení se bolesti a celkově prohloubí vaše draví.

UKAŽTE DRUHÝM CESTU A STAŇTE SE MILIONOVÝM EXPERTEM

7.4.2016

Brendon Burchard, legendární učitel expertů a zakladatel Experts Academy, vás v této převratné knize "Milionový expert" přesvědčí, o tom jaký může být váš životní příběh, a že to rozhodně nemusí být nuda.

POZNEJTE CO JE TO TVOŘIVÁ SÍLA ČAKER

6.4.2016

Anodea Judith and Lion Goodman je autorkou zajímavé knihy „TVOŘIVÁ SÍLA ČAKER“
Jde o návod, rady, jak můžete zhmotnit své tajné sny. Každý by chtěl žít podle svých snů, ale ne vždy se to bohužel podaří. Nejistota životního poslání vás ubíjí a celkově se vám nedaří? Je na čase s tím začít něco dělat.

ZAMĚSTNEJTE TY NEJLEPŠÍ LIDI A UDRŽTE SI JE

18.3.2016

Publikace, která nabízí řadu ověřených a časem prověřených postupů jak si vybrat ty správné zaměstnance a jak je správně motivovat k práci. Kniha poskytuje jednoduché a rychle použitelné techniky, které vám zaručí lepší výsledky od první chvíle, kdy je začnete uplatňovat.

RAW DETOX PROBUDÍ VAŠE UNAVENÉ TĚLO K ŽIVOTU

16.3.2016

S blížícím se jarem pociťujete únavu po předešlém zimním studeném počasí? Jste bez nálady a bez energie? To si jen vaše tělo říká o očistnou kúru, které vaše tělo opět nastartuje.
Raw detox obsahuje velmi jednoduché a chutné recepty, které vám pomohou doplnit chybějící energii a tělo očistí. Budete se opět cítit a vypadat skvěle.

ZDRAVÉ MLSÁNÍ S RAW DEZERTY

12.2.2016

Netušíte, co znamená označení RAW DEZERT? V této knížce odhalíte, co se pod tím to pojmem skrývá, a naučíte se připravovat lahodné dobroty. Raw dezerty jsou plné lákavých, zdravých a chutných surovin. Pojďme se na ně podívat prostřednictvím knihy Matthewa Kenneyho Raw - dezerty pro každý den.

OBJEVTE SKRYTÁ TAJEMSTVÍ S JAZYKEM LÁSKY

11.2.2016

Jazyk lásky shrnuje celou studnici zkušeností a znalostí do jednoduché, ale zásadní knihy pravidel nabízí zcela jasného průvodce gramatikou orálního sexu.

VÍTE KDE SE VE VÁS SKRÝVÁ PRAVÝ MUŽ? JE ČAS HO ODHALIT!

10.2.2016

Kniha o dospělosti, která vlastně nikdy nepřišla. Jak vlastně nazvat muže, který prochází životem a nedospěl?

POZNEJTE PALEO SUPERPOTRAVINY S HEATHER CONNELL

28.1.2016

Heather Connell vás v knize Poznejte paleo potraviny seznámí s paleo dietou, která je zaměřena na potraviny, které jedli naši předci. Tato odbornice na paleo dietu a nutriční poradkyně vás provede těmi nejzravějšími a nejlepšími jídly, které paleo dietu doprovází. Možná budete překvapeni, že se nejedná jen o konzumaci masa a vajec.

ORIGINÁLNĚ ZPRACOVANÉ RECEPTY NA VYNIKAJÍCÍ SMOOTHIES

22.1.2016

Dostala se k nám zajímavá kniha-nekniha, která obsahuje 36 skvělých receptů na čerstvá smoothies. A nejen na ně. Najdete zde i recepty i na rostlinná mléka, zmrzliny nebo polévky.

ŽIJTE ŠŤASTNĚJI S KNIHOU „BUDDHA VCHÁZÍ DO KANCELÁŘE“

19.1.2016

Autor buddhistické literatury a učitel meditace, Lodro Rinzler, napsal již 5 knih s touto tématikou. My vám představujeme 1 z nich – Buddha vchází do kanceláře. Jak už z názvu vypovídá, kniha konfrontuje současný svět businessu, technologie a uspěchanosti s vnitřním klidem a meditací.