VL3 Evolution: špička v kategorii ultralehkých letadel

16.11.2017

VL3 Evolution je moderní české letadlo, které je sériově vyráběno již deset let. Vzniká v Chocni, ve firmě JMB Aircraft. O tohoto aerodynamicky čistého draka je velký zájem. Dokladem toho je počet prodaných kusů, kterých je více než 300 po celém světě.

Vrchol luxusního cestování v podobě nového vozu představuje Land Rover

13.11.2017

Nový Range Rover udělal další velký krok ve svém vývoji, kdy využívá dnešní moderní technologie. Plug-in hybridní elektrická pohonná jednotka poskytuje luxus v kombinaci s hospodárností a kultivovaností. Kabina získala větší komfort a nové technologie pro zákazníky.

Toužíte po skutečně luxusní jachtě? Pomůže Vám Bychl Yacht Centrum

31.10.2017

Společnost Bychl Yacht Centrum, která byla založena roku 1997, je u nás a na Slovensku výhradním zástupcem anglického výrobce luxusních motorových jachet Sunseeker, které se vyrábějí v délkách od 35 do 155 stop. Protože byl velký zájem i o motorové čluny, před 11 lety společnost rozšířila svoji nabídku o i jety firmy Williams.

Polestar představuje svůj 1. vůz a cíl být značkou výkonných elektrických vozů

24.10.2017

Společnost Polestar potvrdila své plány, v nichž figurují první tři modely značky, nová speciální výrobna v Číně a zákaznicky orientovaný způsob prodeje, které v segmentu vysoce výkonných vozidel vytvoří nový průmyslový standard.

Airbus 380 společnosti CSA nabízí soukromé apartmány a designové vybavení

5.10.2017

Čína je nejlidnatější zemí světa. Není proto divu, že čínský dopravce China Southern Airlines (CSA) provozuje největší jumbo jet světa - Airbus 380. CSA sídlí v Guangzhou. Jedná se o relativně mladou leteckou společnost, která byla založena roku 1988. V jejím vozovém parku je nyní 536 letadel, které přepravují 110 milionů cestujících.

SPOLEČNOST INVELT PŘEDSTAVUJE NOVÝ MODEL BMW ALPINA D5 S

27.9.2017

Společnost Invelt, výhradní zástupce automobilového výrobce Alpina na českém trhu, představuje nový model BMW ALPINA D5 S, který je v současnosti považován za nejrychlejší sériově vyrobený diesel na světě. Tento sportovní model kombinuje vynikající charakteristiky předchozího modelu a přidává navíc výkonnější motor i větší komfort.

Maxus evo 24, ideální loď pro vodní turistiku

26.9.2017

Plachetnice Maxus evo 24 se pyšní titulem Leatherman Yacht of the Year 2017 v kategorii malá jachta do 7,5 metru délky.

NOVÝ ROLLS-ROYCE PHANTOM PŘEDSTAVEN

4.9.2017

V České republice byla odhalena zcela nová tvář vozu Rolls-Royce Phantom. Po světovém debutu v Londýně byl model oficiálně představen také v Praze v Hauch Gallery. Prostory běžně určené výstavám současného umění tak byly po několik dní propůjčeny světu luxusu.

Cirrus představil světu v pořadí šestou generaci vrtulových letadel typu SR

31.8.2017

Cirrus je americký výrobce letadel, který poslední rok zažívá ohromné úspěchy. Letos společnost představila světu v pořadí již šestou generaci svého vrtulového typu řady SR. Kromě něho bylo pro Cirrus dalším důležitým krokem získání certifikací od tří významných úřadů pro proudový Cirrus SF50 Vision Jet.

Azimut Yachts Czech Republic dodává kvalitní a stylová italská plavidla

24.8.2017

Společnost Azimut Yachts je přední italský výrobce plavidel. Její díla, jež jsou známá svou bezkonkurenční kvalitou a autentickým stylem, k nám exkluzivně dodává Azimut Yachts Czech Republic. Společnost Azimut Yachts byla založena roku 1969. Od svého založení až do dneška jsou všechny lodě krásné a 100% funkční.

Bentley Flying Spur V8 S Black Edition aneb další speciální edice z Crewe

14.8.2017

Bentley jede poslední dobou jednu speciální edici za druhou, po několika Continentalech GT tu teď máme Flying Spur V8 S Black Edition.