Na český trh přichází nové Audi RS 4 Avant

19.2.2018

Legendární model řady RS kombinuje skvělé jízdní výkony s tou nejvyšší úrovní praktické využitelnosti. Nově vyvinutý motor 2.9 TFSI poskytuje nejvyšší výkon 331 kW/450 koní, který je efektivně přenášen na vozovku vyspělým pohonem všech kol quattro.

Volvo a Klára Spilková: osmý rok bok po boku

8.2.2018

Nejúspěšnější česká golfistka Klára Spilková má za sebou další rok života, další rok profesní kariéry a také další rok spolupráce se značkou Volvo. Klára nedávno oslavila své 23. narozeniny a Volvo nesmělo mezi gratulanty chybět.

Kvalitní, funkční a spolehlivé lodě vyrábí Yachtboom

6.2.2018

Společnost Yachtboom, která byla založena před pěti lety, se zabývá stavbou moderních a dynamických hausbótů z kompozitních materiálů, ale také klasických obytných lodí ze dřeva. Její zákazníci si mohou vybrat z nabízených modelů, nebo si mohou nechat postavit hausbót či loď na míru.

Luxusní cestování nabízí Crystal Cruises

29.1.2018

Pro lidi, kteří často cestují a zároveň se jen tak s něčím nespokojí, jsou ideální lety společnosti Crystal Cruises. Za jejich letenku zaplatí okolo 400 000 korun. Tato výletní společnost doposud nabízela hlavně plavby na zaoceánských luxusních lodích. Dnes nabízí také lety veřejným letadlem.

Anna K. se stala ambasadorkou autosalonu BMW KOPECKÝ Praha

26.1.2018

„Miluju krásná a bezpečná auta, která mají duši a miluju zároveň lidi, kteří dělají svou práci už tolik let srdcem a poctivě….“, říká Anna K. Vedle Prof. MUDr. Pirka, sourozenců Nikoly a Jakuba Ponerových a Lukáše Langmajera, je tak Anna K.

Maserati Ghibli je unikátní automobil s jízdními vlastnostmi na vrcholu své třídy

17.1.2018

Maserati Ghibli bylo před více jak čtyřmi lety úspěšně uvedeno na mezinárodní trh. Letošního roku se dočká modernizace s úpravou vzhledu, která citlivě respektuje originální tvary původního vozu, a ještě více zdůrazňuje jeho eleganci a sportovní styl.

Exkluzivní Lexus LFA Nürburgring Edition je na prodej!

10.1.2018

Pokud si potrpíte na kvalitní vozový park, zúčastněte se aukce amerického aukčního domu Gooding & Company, který nabízí k prodeji Lexus LFA v unikátní verzi Nürburgring Edition. Vozů LFA bylo vyrobeno pouze 500 kusů, z toho modelů verze Nürburgring pouze 50, takže se jedná o skutečnou raritu.

Agresivním vzhledem a dostatkem prostoru oplývá jachta Numarine 70 Flybridge

4.1.2018

Z nové generace evropských motorových plavidel pochází jachta Numarine 70 Flybridge. I když se nejedná o jachtu velkých rozměrů, na první pohled zaujme svojí prostorností. Pochází z tureckých loděnic, které jí daly agresivní vzhled. Jedinečný design jí dodává dlouhá přední část s velkými okny po stranách celého trupu.

Letoun Falcon 7X, nekorunovaný princ mezi privátními jety

27.12.2017

Falcon 7X byl představen v roce 2005 jako vlajkový letoun společnosti Dassault Aviation. Letadlo disponuje velkými kabinami a zajišťuje také dálkové tryskové business lety. Falcon 7X, který byl zkonstruován ve Francii, stále platí za fantastický a kvalitní stroj.

Volvo V90 D5AWD Polestar R-Design: stylový design a touha po dobrodružství

22.12.2017

Půjčuji si ve Volvo Cars Průhonice Volvo V90 a vyrážím na projížďku po středních Čechách a posléze s dětmi do Liberce, abychom zde navštívili iQUALANDII.

Lufthansa získala nejvyšší možné hodnocení kvality od Skytraxu

8.12.2017

Německá letecká společnost Lufthansa získala nejvyšší možné hodnocení kvality od Skytraxu, který jí udělil pět hvězdiček, a tím ji jako prvního evropského dopravce posunul do TOP 10 leteckých dopravců na světě.