NOVÝ ROLLS-ROYCE PHANTOM PŘEDSTAVEN

4.9.2017

V České republice byla odhalena zcela nová tvář vozu Rolls-Royce Phantom. Po světovém debutu v Londýně byl model oficiálně představen také v Praze v Hauch Gallery. Prostory běžně určené výstavám současného umění tak byly po několik dní propůjčeny světu luxusu.

Cirrus představil světu v pořadí šestou generaci vrtulových letadel typu SR

31.8.2017

Cirrus je americký výrobce letadel, který poslední rok zažívá ohromné úspěchy. Letos společnost představila světu v pořadí již šestou generaci svého vrtulového typu řady SR. Kromě něho bylo pro Cirrus dalším důležitým krokem získání certifikací od tří významných úřadů pro proudový Cirrus SF50 Vision Jet.

Azimut Yachts Czech Republic dodává kvalitní a stylová italská plavidla

24.8.2017

Společnost Azimut Yachts je přední italský výrobce plavidel. Její díla, jež jsou známá svou bezkonkurenční kvalitou a autentickým stylem, k nám exkluzivně dodává Azimut Yachts Czech Republic. Společnost Azimut Yachts byla založena roku 1969. Od svého založení až do dneška jsou všechny lodě krásné a 100% funkční.

Bentley Flying Spur V8 S Black Edition aneb další speciální edice z Crewe

14.8.2017

Bentley jede poslední dobou jednu speciální edici za druhou, po několika Continentalech GT tu teď máme Flying Spur V8 S Black Edition.

Na singapurské Yacht Show 2017 byl odhalen Katamarán Aquila 44

9.8.2017

Na nedávné singapurské jachtové přehlídce se objevil silný katamarán, který přilákal oči všech návštěvníků: Aquila 44. Jedná se o nejnovější model v rodině Aquila (48 stop, 38 stop a 36 stop), postavený čínskou společností Hangzhou Sino Eagle Yacht Co.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc. se stal oficiálním ambasadorem autosalonů KOPECKÝ

8.8.2017

Ambasadorem autosalonů KOPECKÝ se stal pan profesor MUDr. Jan Pirk, DrSc., významný český kardiochirurg, přednosta Kardiocentra IKEM.

Energy Observer, loď která se obejde bez tankování, již brázdí moře

2.8.2017

V půlce července vyrazila z hlavního francouzského města na plavbu loď, která je na světě skutečným unikátem. Loď s názvem Energy Observer se totiž obejde bez tankování. Pro svůj provoz si vyrábí sama elektřinu. Na cestě bude šest let, kdy obepluje celý kontinent.

Lotus Evora GT430 se silou 430 koní bude vyroben v pouhých 60 kusech

25.7.2017

Lotus Evora GT430, který přijde na trh příští rok, bude mít 430 koní na 1299 kilogramů. Svojí novinkou automobilka dokazuje, že umí vyrábět stále lehčí automobily. Kromě toho, že Evora GT430 je lehčí než její předchozí verze, je také výkonnější.

O elektrokolech Rayvolt a jejich zakladateli Matu Rauzierovi

24.7.2017

Díky záběru od fotografování po elektrokola má Mat velmi atypický background ... Narodil se ve Francii, v 18 letech utekl do Kalifornie a začal pracovat jako asistent fotografa. Učil se web designu, programování, studoval architekturu a stal se designérem katamaránů. Založil vlastní firmu eXXite a začal vyrábět surfová prkna.

Emirates Suites – cestování pro náročné

19.7.2017

Po dlouhou dobu byla letecká doprava symbolem luxusu a života na vysoké úrovni. Mohlo by se zdát, že v dnešní době, kdy se létání stalo běžnou součástí našich životů, se z něj luxus již zcela vytratil. V mnoha případech tomu tak jistě je, neplatí to ale zcela. I dnes lze létat tak, že sama cesta se stane cílem.

První létající automobily ze Slovenska jsou k prodeji

13.7.2017

Slovenská firma AeroMobil v květnu na výstavě Top Marques v Monaku představila své první létající auto. Příznivci této inovace se mohou těšit, protože do prodeje půjde již tento rok. První verze létajícího auta vznikala v AeroMobilu již roku 1990. Teprve o 14 let později ukázala světu verzi 2,5, z níž nová, třetí evoluce vychází.