Pronájem privátního letadla? Proč ne!

18.4.2018

Let soukromým tryskovým letadlem je něco, co symbolizuje luxus a exkluzivitu jako máloco jiného. Předstupněm k vlastnictví soukromého bizjetu je pak jeho pronájem. Přiznejme si, že něco takového stojí za úvahu. Chcete si zaletět na nákup do Londýna nebo na koncert do Paříže a chcete si to doopravdy užít.

První čistě elektrický model Lexus přijde na trh za dva roky

16.4.2018

První Lexus s čistě elektrickým pohonem bude nová generace kompaktního hatchbacku CT. Ta se dostane na trh již v roce 2020. Dle japonského Nikkan Kogyo Shimbun bude výroba tohoto vozu zahájena v japonské továrně Kyushu v polovině roku 2020. Nové automobily nejprve poputují na čínský trh, teprve poté budou k dostání v dalších zemích.

Bývalý legendární pilot Formule 1 Niki Lauda bude spolupracovat s Ryanair

4.4.2018

Z Německa přišla informace, že Ryanair, největší nízkonákladové aerolinky v Evropě, koupí podíl v nové letecké společnosti Laudamotion, kterou vlastní bývalý závodník Formule 1 Niki Lauda. Podíl bude činit až 75 procent, ale na začátku je dohodnuto 29,4 procenta. Bude postupně navyšován, čeká se na schválení antimonopolními úřady EU.

ROLLS-ROYCE MOTOR CARS PŘEDSTAVUJE SÉRII "SILVER GHOST COLLECTION"

13.3.2018

Jediný automobil dokázal změnit průběh automobilové historie. Dnes tato legenda zažívá svou novou reinkarnaci. Rolls-Royce Motor Cars hrdě představuje sérii 35 kusů Rolls-Rolls Ghost modelového roku 2018, která vznikla jako pocta původnímu modelu Silver Ghost.

Luxusní jachta Mercedes-Benz Style zažívá světovou premiéru

8.3.2018

Se svou jachtou „Arrow460-Granturismo“, která zahajuje svou panenskou cestu na Azurovém pobřeží, zakládá Mercedes-Benz zcela novou koncepci lodě. První exemplář nového modelu motorové jachty „Arrow460–Granturismo” je pojmenován „Mercedes“ a věren tradici svého jména představuje zcela nový lodní koncept.

Bell na Heli-Expo 2018 představil nový vrtulník Bell 407GXi

7.3.2018

Společnost Bell na leteckém veletrhu Heli-Expo v americkém Las Vegas uvedla nový model Bell 407GXi. Model Bell 407GXi má zbrusu novou avioniku, modernizovaný motor a inovativní design interiéru.

V AeroPrague můžete začít s výukou pilotování třeba hned zítra!

23.2.2018

Společnost AeroPrague se zaměřuje na výcvik pilotů, kteří chtějí létat na moderních letadlech po Evropě. V této letecké škole mají pouze moderní a skvěle vybavená letadla. Zájemci o pilotní průkaz si mohou vybrat z několika možností. Skvělé je, že zde létají po celý rok, a nadšenci do létání nemusí dlouho čekat.

Na český trh přichází nové Audi RS 4 Avant

19.2.2018

Legendární model řady RS kombinuje skvělé jízdní výkony s tou nejvyšší úrovní praktické využitelnosti. Nově vyvinutý motor 2.9 TFSI poskytuje nejvyšší výkon 331 kW/450 koní, který je efektivně přenášen na vozovku vyspělým pohonem všech kol quattro.

Volvo a Klára Spilková: osmý rok bok po boku

8.2.2018

Nejúspěšnější česká golfistka Klára Spilková má za sebou další rok života, další rok profesní kariéry a také další rok spolupráce se značkou Volvo. Klára nedávno oslavila své 23. narozeniny a Volvo nesmělo mezi gratulanty chybět.

Kvalitní, funkční a spolehlivé lodě vyrábí Yachtboom

6.2.2018

Společnost Yachtboom, která byla založena před pěti lety, se zabývá stavbou moderních a dynamických hausbótů z kompozitních materiálů, ale také klasických obytných lodí ze dřeva. Její zákazníci si mohou vybrat z nabízených modelů, nebo si mohou nechat postavit hausbót či loď na míru.

Luxusní cestování nabízí Crystal Cruises

29.1.2018

Pro lidi, kteří často cestují a zároveň se jen tak s něčím nespokojí, jsou ideální lety společnosti Crystal Cruises. Za jejich letenku zaplatí okolo 400 000 korun. Tato výletní společnost doposud nabízela hlavně plavby na zaoceánských luxusních lodích. Dnes nabízí také lety veřejným letadlem.