Nadčasovou ložnici vykouzlí produkty od Midsummer Milano

Redakce
10. Leden 2018
MIDSUMMER je italský výrobce postelí, matrací, malého ložního nábytku, polštářů, přikrývek a prostěradel z Milana. Všechny jeho produkty jsou ručně vyrobené z drahých materiálů, definuje je jedinečný styl a elegantní design.

MIDSUMMER udává ložnici nový styl. Již není pouze souborem náhodných kousků, ale dobře vyladěným prostorem, kde spolu jednotlivé kusy nábytku a dekorací dokonale ladí, aby ložnice jako celek působila vyváženě.

Zvláštní pozornost věnuje firma pružinám a matracím, které jsou na míru přizpůsobeny potřebám každého zákazníka tak, aby si užil klidný spánek. Jsou vyrobeny pouze z přírodních materiálů. Ty jsou pro výrobu matrací nejvhodnější, protože pomáhají regulovat teplotu těla a umožňují posteli dýchat.

Pro ložnicové produkty inspirovala designéry v MIDSUMMER MILANO myšlenka oblékání člověka. V obou případech totiž musíte přemýšlet o lidském těle a jeho interakci s prostředím. Postel si můžete povléknout povlečením podle sezóny: zimní povlečení je teplé a měkké, z kašmíru a hedvábí; letní povlečení je vyrobeno z přírodních, lehkých materiálů.

Protože jsou všechny výrobky MIDSUMMER vyráběny ručně na zakázku, můžete si vybrat z libovolné velikosti lůžka, matrace i ložního prádla. U matrací můžete zvolit preferovanou pevnost, stejně jako počet vrstev a polstrování.