Namíchejte si letní drink s Baron Hildprandt

Klára Kudrnáčová
12. Červenec 2018

Festivalová sezóna je v plném proudu a ani Baron Hildprandt nezůstává pozadu! Osvěžující letní cocktaily si můžete vychutnat i z blatenské pálenky. Připravíte si je buď doma nebo můžete navštívit zónu Baron baru třeba na festivalech Colours of Ostrava, Okoř, Sázava festu a dalších.

Kvalitní pálenka Baron Hildprandt sice nejlépe chutná samotná, ale pokud máte rádi prémiové soft drinky, umí v létě i skvěle osvěžit. Pálenka zraje až 12 měsíců, čímž docílí autentické silné chuti ovoce. Vybrali jsme pro vás drinky, které si zvládnete namíchat i v pohodlí domova.

Baron bitter k přípravě tohoto hořko-kyselého coctailu budete potřebovat 4 cl Baron Hildprandt za Zralých Malin (40%), 2 dcl Thomas Henry Bitter Lemon + maliny a plátek limetky na ozdobu. Nezapomeňte na led. Baron Cherry si připravíte smícháním 4 dcl Baron Hildprandt Višňovice (50%) a 2 dcl Thomas Henry Cherry Blossom. Jako ozdobu zvolte plátky čerstvého pomeranče a užijte si sladkou neodolatelnou chuť tohoto coctailu.

Baron Bitter

Baron Bitter

Na Boronito budete potřebovat 4 cl Baron Hildprandt Hruškovice (42,5%), Lime Juice, cukrový sirup, sodovku a na dozdobení mátu s limetkou. Ovocná variace na klasické Mojito, ovšem rum nahradila skvělá hruškovice od Barona. V kombinaci s mátou, čerstvou limetkou a sodou se jedná opravdu o jedinečný svěží letní drink. Nezapomeňte na led. Pokud nemáte doma lime juice, můžete si vymačkat čerstvou limetkovou šťávu. Cukrový sirup si můžete připravit tím, že cukr rozpustíte v horké vodě v poměru 1:1 a necháte vychladit. Na zdraví!

Baron Cherry

Baron Cherry

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor