NEWS & ARTICLES

Napoleon – grilujte s grácií

ARTICLE BY
Kanadská značka Napoleon nabízí grily nekompromisní kvality

S přicházející sezónou venkovního grilování se mnoho lidí rozhoduje o koupi nového grilu nebo náhradě staršího, již dosluhujícího. Grilování k letním měsícům neodmyslitelně patří a tomu odpovídá šíře nabídky zahradních grilů, které nabízí celá řada obchodů od těch s domácími potřebami po mnohé supermarkety. V záplavě rozličných modelů však není lehké se orientovat, a zvláště pokud s grily nemá zákazník zkušenosti, je snadné udělat chybu a vybrat špatně. I mezi grily však existují značky, které jsou zárukou kvality a jejichž koupí si zajistíte gril, s nímž se nebudete muset loučit po dlouhé a dlouhé roky. Jednou z takových značek je Napoleon.

Grily na dřevěné uhlí jsou u nás klasikou

Počátky kanadské značky Napoleon lze vysledovat do roku 1976 a grily byly od počátku významnou součástí obchodního portfolia firmy, spolu s kamny či rozličnými ocelovými konstrukcemi. Za více než čtyři dekády se ze značky Napoleon stalo č.1 na kanadském trhu, č.2 v zemi grilování zaslíbené, ve Spojených státech, a i v Evropě jí začíná poznávat stále více a více milovníků barbecue pohody.

Vestavné grily jsou ideální pro venkovní linky na terasách, pod pergolami apod.

To, co dělá z grilů Napoleon tak výjimečnou záležitost, je kvalita jejich zpracování. Výrobce si jí je také se zdravým sebevědomím v tom nejlepším smyslu slova vědom a zákazníkům tak nabízí doživotní záruku, která se vztahuje i na všechny rošty či kryty. Firma si na nekompromisní kvalitě opravdu zakládá. Pochybnosti, které člověka oprávněně napadají při pohledu na grily v nespecializovaných obchodech, můžete v tomto případě hodit za hlavu. Firma Napoleon vyrábí své grily tak, aby s vámi vydržely po celý život.

Přenosné grily ocení zejména majitelé karavanů

V nabídce firmy samozřejmě naleznete klasické grily na dřevěné uhlí, použité materiály, kvalita zpracování pevných i pohyblivých částí nebo funkce jako přesný teploměr či regulace přívodu vzduchu dělají z grilů Napoleon výrobek, který, ačkoliv vypadá podobně, nemá s levnými grily ze supermarketů mnoho společného. Napoleon však nabízí i celou řadu plynových grilů, včetně grilů vestavných, které lze zakomponovat i do venkovní kuchyňské linky např. pod pergolou, na terase apod.

Pro každého, kdo dává přednost opravdové kvalitě bez kompromisů, jsou grily Napoleon tou nejlepší možnou volbou.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Napoleon Grills
1-866-820-8686
grills@napoleonproducts.com
Napoleon Group of Companies - Grill Division 214 Bayview Drive Barrie, Ontario Canada, L4N 4Y8

Firemní články

Kanadská značka Napoleon nabízí grily nekompromisní kvality

Napoleon – grilujte s grácií

6.5.2018

S přicházející sezónou venkovního grilování se mnoho lidí rozhoduje o koupi nového grilu nebo náhradě staršího, již dosluhujícího. Grilování k letním měsícům neodmyslitelně patří a tomu odpovídá šíře nabídky zahradních grilů, které nabízí celá řada obchodů od těch s domácími potřebami po mnohé supermarkety.