Narciso Rodriguez Blue Noir for Him: silná a elegantní vůně pro moderního muže

15. Březen 2018 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 16512

Narciso Rodriguez je newyorský krejčí, který má kubánský původ. Jeho jedinečný styl vychází ze tří vlivů: evropského, amerického a hispánského. Narciso je známý pro své neotřelé vize nadčasové elegance, v níž klasika nabízí novou modernu. Stejné hodnoty, které má Narciso v módě, platí také pro jeho parfémy. Jak sám návrhář říká: „Zbožňuji znovuobjevování klasiky moderním způsobem.“

Narciso rozšířil nabídku svých vůní o novou vůni Bleu Noir for Him. Tato vůně se může pyšnit přívlastky jako elegantní, přímočará, zajímavá a sexy. Tím se ve stejný čas stává neodolatelnou a přitažlivou. Vůně, která je jednak diskrétní a jednak silná, je oslavou mužské smyslnosti. Má bohatou kompozici, v níž hrají prim dřevité, smyslné tóny. Jsou tvořeny modrým cedrem a černým ebenem, které jsou kombinovány s ambrou a vetiverem.

Kromě těchto ingrediencí je složena z muškátového oříšku, pižma a kardamomu. Tato hluboká a smyslná vůně se hodí pro každodenní nošení a stačí ji aplikovat jednou denně. Přesvědčte se sami a poznejte smyslnost vůně Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir.

Galerie