NEWS & ARTICLES

Natali Ruden představí první červnový den svoji novou kolekci Ocean

ARTICLE BY

Dne 1.6.2017 v 19:00 se můžete těšit na představení nové kolekce pod názvem Ocean. Celým večerem nás bude doprovázet moderátor Leoš Mareš. V průběhu módní přehlídky bude vystupovat Alex Luna (zpěvák kontratenor), který je obdivován pro svůj neobyčejně jemný hlas. V čele přehlídky budou přední české modelky: Andrea Verešová, Nicol Švantnerová, Tereza Jelínková, Gabriela Kratochvílová,

Natali Ruden své přehlídky koná každý rok pro uzavřenou společnost. Pro velký zájem veřejnosti se pro letošní rok rozhodla věnovat vstupenky do předprodeje. Omezené množství lístků je možné zakoupit v sítích Ticket Pro.

Natali Ruden navázala spolupráci s klenotnictvím Dušák s hlavním zastoupením společnosti Chopard. Modely tedy budou zdobeny luxusními šperky značky Chopard.
Hedvábí je pro letní horké dny tou nejlepší volbou. Látky jsou vyrobeny exklusivně na zakázku pro Natali Ruden. Moderní technologie, která nás doprovází opravdu na každém kroku se stala také součástí výroby látky. V hedvábí jsou části elastenu, které zabraňují mačkání.

„Hedvábí je vzácná a luxusní tkanina, která je označována za královnu látek a už po staletí patří k nejušlechtilejším textiliím. Látka je odolná, ale poddajná, a ani desetiletí výroby syntetických materiálů nedokázala této materiál odsunout do historie. Dominantou přehlídky bude jak už je z názvu patrné Moře. Celá kolekce se ponese v duchu dovolenkové atmosféry."


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

NATALI RUDEN
775571127
info@nataliruden.com
Dlouhá 3, Praha

Firemní články

Natali Ruden a její úchvatné modely kolekce Ocean

11.9.2017

Natali Ruden se rozhodla svoji aktuální kolekci Ocean, která byla prezentována dne 1. června 2017 ve fóru Karlín, zdokumentovat, a tak i zvěčnit. Modely se v průběhu roku vyprodají a návrhářka poté nemá příležitost se s nimi znovu setkat, protože se stanou součástí interiéru butiku na věčný čas.

Natali Ruden představí první červnový den svoji novou kolekci Ocean

18.5.2017

Dne 1.6.2017 v 19:00 se můžete těšit na představení nové kolekce pod názvem Ocean. Celým večerem nás bude doprovázet moderátor Leoš Mareš. V průběhu módní přehlídky bude vystupovat Alex Luna (zpěvák kontratenor), který je obdivován pro svůj neobyčejně jemný hlas.

Den pro Vás s Natali Ruden

8.2.2017

Prostor butiku Natali Ruden je ideálním místem pro Váš dokonalý den. Celý den budete hýčkána týmem špičkových specialistů Natali Ruden. Díky němu naleznete své nové JÁ. S týmem Natali Ruden zjistíte, co Vám sluší a jaký styl se k Vám nejvíce hodí.

Šaty Natali Ruden v Buckinghamském paláci

12.12.2016

8.prosince proběhla v Buckinghamském paláci slavnostní večeře pro diplomaty. Na oficiální akci pořádané královnou Alžbětou II. nechyběl ani velvyslanec České republiky Libor Sečka spolu se svojí manželkou Sabrinou Sečkovou.

Přehlídka Natali Ruden v sálu Boccacio

24.11.2016

Natali Ruden představila 9.11.2016 svou novou kolekci L'arte di vivere, která byla doslova oslavou života. Jedinečná módní přehlídka proběhla v novobarokním sálu Boccaccio a nesla s sebou motto: „Je lépe litovat, že jsme něco zažili, než litovat, že jsme nezažili nic."