Natali Ruden představí první červnový den svoji novou kolekci Ocean

Redakce Luxus.cz
18. Květen 2017
Dne 1.6.2017 v 19:00 se můžete těšit na představení nové kolekce pod názvem Ocean. Celým večerem nás bude doprovázet moderátor Leoš Mareš. V průběhu módní přehlídky bude vystupovat Alex Luna (zpěvák kontratenor), který je obdivován pro svůj neobyčejně jemný hlas. V čele přehlídky budou přední české modelky: Andrea Verešová, Nicol Švantnerová, Tereza Jelínková, Gabriela Kratochvílová,

Natali Ruden své přehlídky koná každý rok pro uzavřenou společnost. Pro velký zájem veřejnosti se pro letošní rok rozhodla věnovat vstupenky do předprodeje. Omezené množství lístků je možné zakoupit v sítích Ticket Pro.

Natali Ruden navázala spolupráci s klenotnictvím Dušák s hlavním zastoupením společnosti Chopard. Modely tedy budou zdobeny luxusními šperky značky Chopard. Hedvábí je pro letní horké dny tou nejlepší volbou. Látky jsou vyrobeny exklusivně na zakázku pro Natali Ruden. Moderní technologie, která nás doprovází opravdu na každém kroku se stala také součástí výroby látky. V hedvábí jsou části elastenu, které zabraňují mačkání.

„Hedvábí je vzácná a luxusní tkanina, která je označována za královnu látek a už po staletí patří k nejušlechtilejším textiliím. Látka je odolná, ale poddajná, a ani desetiletí výroby syntetických materiálů nedokázala této materiál odsunout do historie. Dominantou přehlídky bude jak už je z názvu patrné Moře. Celá kolekce se ponese v duchu dovolenkové atmosféry."

NATALI RUDEN