Natuzzi, vášeň a inovace v duchu italské tradice

Hana Benešová
16. Říjen 2017
Všechno to začalo před téměř 160 lety v jedné malé firmě. Její produkty byly tak kvalitní a žádané, že se postupem času rozrostla do velké společnosti, která je dnes největším výrobcem nábytku v Itállii a předním výrobcem kožených souprav, jež vyváží do všech koutů světa. A její název? Natuzzi!

Do každé své kolekce přináší tato věhlasná italská společnost notnou dávku inovace, originality a komfortu. Její produkty - od počátečního návrhu od těch nejlepších designérů až po reálný výsledek, který vzniká pod rukama zkušených řemeslníků – vznikají pouze v Itálii. A aby si zákazníci byli jistí, že jejich nákup byl dobrou volbou, předává jim Natuzzi veškeré informace o původu zboží.

Natuzzi není jen značkou, je vyjádřením životního stylu a postoje. Majitelé nábytku Natuzzi dávají svému okolí najevo, že vědí, co chtějí a rádi se obklopují krásnými a hodnotnými věcmi. Každý nový model, který ve společnosti vyrobí, je v souladu s historií a tradicemi značky, která se stala ve světě bydlení a designu skutečným pojmem, a každý nový model zcela vystihuje podstatu výroby vy smyslu „Harmony maker“.

Natuzzi nabízí široké portfolio produktů. Všechny spojují stejné atributy, kterými jsou vyváženost, elegance a estetično. Společnost svůj nezaměnitelný rukopis vkládá jak do nábytku pro obývací prostory, jídelny ale i ložnice.

Celý výrobní proces probíhající výhradně v Itálii se skládá ze 135 různých fází. Zruční řemeslníci dokonale ovládají procesy vyčiňování kůže, výrobu rámů a čalounění, stříhání a šití čalounění, nebo konečnou montáž a ostražité balení hotového výrobku. Aby byl nábytek Natuzzi skutečně bezpečný a bezchybný, materiály, z nichž se vyrábí, prochází 210 různými testy kvality. Není pak divu, že společnost svým produktům naprosto věří.

Všechny modely sedacích souprav jsou standardně nabízeny na objednávku, přičemž výběr z možných konfigurací, potahů, mechanismů a funkcí je nepřeberný. Pokud však neradi čekáte, jistě oceníte, že vybrané sedačky má Natuzzi skladem, takže jsou ihned k odebrání. Zajděte do některého z obchodů Natuzzi a přesvědčte se sami, že jeho výrobky nejsou pouhým kusem nábytku.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor