NAUTIS FEST 2018 – mutltižánrový festival nejen pro osoby s autismem

Nautis plakát
Začátek akce
17. 06. 2018 12:30
Konec akce
17. 06. 2018 20:30
Místo konání
Písecká brána, K Brusce 5, Praha 6
Pořadatel akce
Přejít na Web
Cena vstupenek
Dress Code

Přijďte si na Nautis Fest 2018 užít nabitý program pro malé i velké, vynikající jídlo a pití a navíc přispět dobrovolným vstupným ve prospěch pobytových služeb pro osoby s autismem.

Nautis Fest vzniká ve spolupráci s osobami s autismem, které jsou zapojeny do příprav a realizace festivalu i do jeho programu. Cílem festivalu je nahlédnout do světa lidí s autismem, strávit příjemné odpoledne s různorodým programem a přitom se dobře napít a najíst. Nautis Fest je určený pro všechny věkové kategorie bez ohledu na pohlaví a diagnózu.

Celý výtěžek je určen na pomoc osobám s autismem. Vstupné se nevybírá, každý má možnost přispět dle svých možností do kasiček veřejné sbírky schválené Magistrátem hl. m. Prahy. Účinkující vystupují bez nároku na honorář. Součástí výtěžku je i prodej darovaného občerstvení.

Na festivalu vystoupí:
DiscoBalls
Ivan Hlas & Norbi Kovács
Bílá nemoc
Franta Černý & KMČ
r(A)dost
Dr.amAS
Max Šefčík
Michal Kirchner a další.

Moderuje Pepa Melen.

Doprovodný program: Výstava fotografií Jana Šibíka, Renaty Němcové a Jindřicha Mynaříka „Po stopách autismu“, skákací hrad, umělecká dílna, ukázka první pomoci s Červeným křížem, výroba kumihimo šperků JP Design, jammování s Ná(na) music ...

Festival je podpořen MČ Praha 6, Ministerstvem kultury ČR a Magistrátem hl. m. Praha. Nad festivalem převzal záštitu Ondřej Kolář, starosta Prahy 6.

Fotogalerie:
#nautisfest2018

Pro přidání fotografie do galérie přidejte k svoji fotce na Instagramu tenhle hashtag.