NAVŠTIVTE NOVÉ LÁZNĚ, DOMINANTU MARIÁNSKÝCH LÁZNÍ

Andrea Mevaldová
23. Únor 2016
Hotel Danubius Health Spa Resort Nové Lázně patří k neodmyslitelným dominantám centra Mariánských Lázní. Hotel nese označení jako pětihvězdičkový, a toto označení si také právem zaslouží. Bohatá historie se zde snoubí s maximální péčí o pohodlí hostů, kteří jistě uvítají další špičkově zrekonstruované luxusní pokoje.

Lázeňský dům proslul svoji úchvatnou architekturou a po roce 1999 začal postupně nabízet i luxusní ubytování, v současné době je zde 97 kompletně vybavených luxusních pokojů s free wifi připojením. Svojí perfektní polohou v centru lázeňského města se řadí mezi velmi vyhledávané hotely.

Během zimních měsíců proběhla důkladná rekonstrukce a renovované pokoje splňují nejnáročnější mezinárodní standardy. Vybavení je domyšleno do nejmenších podrobností, např. všechny textilie jsou protialergické a samozřejmostí je také kávový a čajový servis. Luxusem září i koupelny, jejichž eleganci umocňují italské obklady a nadrozměrný skleněný sprchový kout.

Ve špičkovém hotelu je o hosty skvěle postrano. Na pokoji mají k dispozici vše, co potřebují k návštěvě lázeňských procedur a Římských lázní. Mohou se také nově poradit s nutričním terapeutem a s vhodným jídelníčkem využít excelentní stravování, na které v hotelu dohlíží zkušený tandem šéfkuchařů – Václav Černý a Jiří Pokorný

V Římských lázních vás čeká další nezanedbatelný zážitek. Dva původní bazény z roku 1986 doplňuje další bazén s protiproudem, whirlpool, 2 sauny (90 °C), parní lázeň (85 °C), ochlazovací bazének, fontánka s ledovou tříští a relaxační místnost k odpočinku

DANUBIUS HOTELS GROUP