Nechte se očarovat smyslnou novinkou domu Dior: J´adore Absolu

Redakce Luxus.cz
02. Listopad 2018

Vůně Dior J´ADORE je tím pravým ztělesněním ženskosti a svůdnosti. Je určena pro ženy, které se nebojí být ženou v pravém slova smyslu, ženou „femme fatale“. Právě takovou je herečka Charlize Theron, která pro Dior natočila nový spot.

Novinkou v jedinečné linii vůní J´ADORE  je J´adore Absolu, květinový nektar domu Dior. Tato vůně je neuvěřitelně bohatá na kompozice, kterými si získá srdce každé ženy. 

 

Za jejím vznikem nestojí nikdo jiný François Demach, který v ní spojil smyslné a svůdné květinové absolutní silice. S nevídanou svěžestí se v J´adore Absolu  snoubí absolutní silice jasmínu z Grasse, jasmínu arabského, růže a magnolie. Květiny jsou sladké jako delikátní sirup - jemný, přírodní a svůdný nektar.

J´adore Absolu je vystavěn na jasmínu z Grasse - rozmarné krásce, jež potřebuje trpělivost. Úchvatné na této květině je, že se sklízí v přesný okamžik, kdy vydává své nejsmyslnější akcenty. Amfora J´adore Absolu je zkrášlena novým jemným a téměř fluidním náhrdelníkem, který připomíná jemný klenot tančící kolem krku ženy a následující každý její pohyb.

Jak tvůrce vůně, François Demachy, říká: „Chtěl jsem, aby z tohoto složení vyzařovala plná intenzita jasmínu. Je živočišný, ovocný a překypuje slunečním svitem. Když je ovinutý medovými nótami květu pomerančovníku a růže, vystoupí do popředí jeho nektarové, šťavnaté nóty.“ 

DIOR

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže