Nejatraktivnější vůně Matsu Mi

Veronika Lešková
24. Červenec 2018

Masaki Matsushima je japonský módní návrhář, který ve své tvorbě kombinuje prastaré japonské tradice se současnými trendy. Svou stejnojmennou firmu založil roku 1992 a od té doby pravidelně představuje své výtvory na přehlídkových molech v Tokiu a Paříži. Od roku 1999 vyrábí společnost slavného návrháře také pánské, dámské a unisexové vůně. Nápadité využívání geometrických tvarů Matsushimovy tvorby se promítá i do originální podoby flakónů, které mají čisté linie a pohrávají si se vzhledem čtverce, kruhu a obdélníku.

Matsu Mi je vůně ovocná a květinová, která zdůrazní smyslnost každé ženy. Složení je velice nápadité. Hlava je tvořna liči, mandarinka, meruňka, mučenka. Srdce parfémové vůně tvoří extrakt z bílého cedru, kořen kosatce, pivoňka, růže. V samotném základu najdeme ambroxan, kadidlo a pižmo.

Nejnovější parfémovaná vůně pro ženy matsu Mi je spojením svěžesti, městského stylu, luxusu, smyslnosti a ženskosti. Matsu Mi je ultraženská vůně. Žena matsu Mi - moderní, smyslná, přitahuje svým přirozeným půvabem. Vždy optimisticky nastavená vůni životu, s harmonickou osobností, věrná sama sobě a svým zásadám. Ví, co chce a dosahuje toho. Zrcadlový efekt kovového flakonu představuje odraz její vlastní podobizny.

Firemní články

2018

2017

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor