Nejatraktivnější vůně Matsu Mi

24. Červenec 2018 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 16071

Masaki Matsushima je japonský módní návrhář, který ve své tvorbě kombinuje prastaré japonské tradice se současnými trendy. Svou stejnojmennou firmu založil roku 1992 a od té doby pravidelně představuje své výtvory na přehlídkových molech v Tokiu a Paříži. Od roku 1999 vyrábí společnost slavného návrháře také pánské, dámské a unisexové vůně. Nápadité využívání geometrických tvarů Matsushimovy tvorby se promítá i do originální podoby flakónů, které mají čisté linie a pohrávají si se vzhledem čtverce, kruhu a obdélníku.

Matsu Mi je vůně ovocná a květinová, která zdůrazní smyslnost každé ženy. Složení je velice nápadité. Hlava je tvořna liči, mandarinka, meruňka, mučenka. Srdce parfémové vůně tvoří extrakt z bílého cedru, kořen kosatce, pivoňka, růže. V samotném základu najdeme ambroxan, kadidlo a pižmo.

Nejnovější parfémovaná vůně pro ženy matsu Mi je spojením svěžesti, městského stylu, luxusu, smyslnosti a ženskosti. Matsu Mi je ultraženská vůně. Žena matsu Mi - moderní, smyslná, přitahuje svým přirozeným půvabem. Vždy optimisticky nastavená vůni životu, s harmonickou osobností, věrná sama sobě a svým zásadám. Ví, co chce a dosahuje toho. Zrcadlový efekt kovového flakonu představuje odraz její vlastní podobizny.

Galerie